Prešov    8     Profil používateľky
Ďakujem za záujem o moje veci. Tovar, ktorý predávam sa snažím čo najvýstižnejšie popísať. V prípade akýchkoľvek nejasností ma, prosím, kontaktujte budem sa Vám snažiť čo najrýchlejšie a najpresnejšie odpovedať. Keďže mám v ponuke veci aj mojej rodiny (sestier, brata), niekedy to trvá nejakú chvíľu.
Poštovné účtujem podľa platného sadzobníka Slovenskej pošty ( + balné) . Na požiadanie je možné zaslať 1. triedou, expresne, aj poistenie do výšky Sk 1.000,-. Neručím za škody a straty spôsobené poštou. Zásielku si, prosím, hneď na pošte skontrolujte, v prípade poškodenia ihneď spíšte reklamačný protokol s pracovníčkou pošty (pošta Vám v prípade poistenia zásielky uhradí vzniknutú škodu). Op
Zásielku zasielam po pripísaní peňazí na účet číslo účtu 1769111556 / 0200 VÚB , do poznámky uveďte meno a priezvisko. Pri priamom vklade vo VÚB, poprosím pripočítať 0,50e, ktoré si účtuje banka ako manipulačný poplatok.
Veci sa snažím dopodrobna nafotiť, opísať a premerať, keď Vám to nesadne, tak veci naspäť NEBERIEM!!! Vraciam peniažky, len v prípade, ak by došlo k chybe z mojej strany aj to ma musíte kontaktovať hneď po prevzaní balíčka.
Potešila by ma informácia, či balíček došiel v poriadku, prípadne, či ste boli s tovarom spokojní.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

72 inzerátov

Aktualizované