PLUS    Žiar nad Hronom    120     Profil používateľky
Žiar nad Hronom    120     Profil používateľky
Ahojte mamičky!
Pri kúpe viac vecičiek zľava podľa kusov, viď oznam 😉
Balíky posielam 2x do týždňa, zvyčajne v pondelok a v stredu aby stihli prísť do konca týždňa.
Ďakujem, že ste nakukli do môjho bazárika. Predávam vecičky nosené.. Niektoré sú menej nosené,niektoré viac,niektoré sú nové.
Prosím, keď prejavíte záujem o daný tovar, tak potom aj odpîšte na moju správu. Ja vidím, kedy moju správu prečítate,tak aby sa potom nestalo,že síce tú vecičku chcete,ale keďže ste neodpísali nič,tak som ju predala inej mamičke. Ja naozaj nehryziem. 🙂
Moje podmienky predaja:
* Tovar odosielam hneď po nabehnutí peniažkov na účet SK32 7500 0000 0040 2927 0539
* K cene tovaru si treba pripočítať aj poštovné podľa taríf našej pošty. ( http://cennik.posta.sk/ ) Cenu poštovného si upresníme v správe.
* Tovar obyčajnou poštou zasielam len na Vašu vlastnú zodpovednosť. Odporúčam doporučene poštovné.
* Tovar nevymieňam a neberiem späť!!!

Pýtajte sa na všetko čo Vás zaujíma, aby sa potom nestalo, ze mi napíšete ze ste o tom nevedeli..rada odpoviem. Tovar sa snažím popisovať podrobne a pravdivo,tak ako to vidím ja, aby bolo všetko jasné a zákazník spokojný. :) V prípade potreby tovar premeriam, urobím viac foto.Uprednostňujem rýchlosť jednania pred poradím. Verím, že sa Vám vecičky budú páčiť a niečo si vyberiete.
Určite sa občas stane ze niečo nie je podľa Vašich predstáv, napr farba, fotky môžu skreslovat, každý monitor alebo displej má iné rozlíšenie farieb, čo sa veľkosti týka píšem veľa rozmerov aj napriek tomu občas nemusí sadnúť, toto sú ale veci ktoré sú riziko nákupu cez internet, nie je to dôvod na negatívne hodnotenia, teda treba tu vec posunúť vo vlastnom bazáre aj mne sa občas zadari nie dobrý nákup a rozhodne to predávajúcemu nevycitam pokiaľ sú rozmery a bolo to na mojom uvážení.
Tiež som iba človek a občas si nemusím všimnúť aj fliačik, samozrejme pokiaľ sa nejedná o nejaký Micro milimetrovy fliačik (aj toto sa mi už stalo ze kupujuca mi vec chcela vrátiť späť aj keď podľa mňa hľadala len niečo aby mi to mohla vrátiť pretože jej dána vec nesadla mini fliačik tie nie je dôvod na vrátenie sme predsa na bazáre) , určite si chybu uznam a slušne sa dohodneme.
Ak som na niečo zabudla, pýtajte sa, prajem príjemne nakupovanie :)
Zobraz celé podmienky
kukuc123: Májová akcia - 15 % na všetko pri kúpe 5 vecičiek a viac :-)
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

2 790 inzerátov

Aktualizované