Prakovce (okres Gelnica)    50     Profil používateľky
Prakovce (okres Gelnica)    50     Profil používateľky
Milé mamičky, oteckovia, babičky... :-))))))

Ďakujem za prejavený záujem o naše vecičky.:))
Platba prebieha prevodom na účet. Udaje k platbe Vám zašlem mailom.,
UPOZORŇUJEM: Takmer všetky veci, ktore ponúkam sú nosené, tzn. že majú známky NOSENIA. Prosím berte tento fakt do úvahy. Sú to po väčšine veci po mojich deťoch. Snažím sa upozorniť na všetky poškodenia, vady...

REZERVÁCIE držím maximálne 5 dní. Pokiaľ sa mi dovtedy neozvete,alebo neprídu peniažky na účet,tak vašu rezerváciu automaticky ruším. Samozrejme,že sa môžme dohodnúť aj inak.- :-))))

Chcem poprosiť o trpezlivosť, keď neodpovdám hneď-(chodím do práce a sem sa dostavím väčšinou len v poobedňajších hodinách ) samozrejme na všetky maily sa budem snažiť odpovedať čo najskôr:-)))))))) Balíčky posielam 1-2x týždenne. ( väčšinou v stredu, nakoľko je pošta u nás dlhšie otvorená, čiže to stíham keď prídem z práce )

Tovar je možné vrátiť iba v opodstatnených prípadoch (môže sa stať, že aj ja niečo prehliadnem) ), veci treba doručiť do 7 dní od obdržania zásielky v neporušenom stave. Potom peniaze za tovar vratim.
Poštovné si hradí odosielatel sám. Akonáhle by ste sa rozhodli vrátiť u mňa zakúpený tovar, upovedomte ma prosím vopred. Vyplácam len sumu za tovar nie poštovné, aj to až po prijatí vráteného tovaru.

AK STE BOLI S NÁKUPOM SPOKOJNÍ, POTEŠÍM SA VÁŠMU HODNOTENIU :))))))
Michaela :-))))))))))))))))))))
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

28 inzerátov

Aktualizované