Bratislava - Rača    22     Profil používateľky
Bratislava - Rača    22     Profil používateľky
Milé nakupujúce, ďakujem že čítate podmienky predaja, šetríme si navzájom čas.

Vopred vám ďakujem, že ste nakukli do môjho bazáru. Ak máte otázky - rada odpoviem, veci odmeriam.
Čo môžem pošlem foto na postave na vyžiadanie. Pri odbere viacerých kusov rada upravím cenu - tú najlacnejšiu vec dám za polovicu, popr. zdarma a pod.

MOŽNOSŤ DOHODY NA CENE -
Každá sa potrebujeme zbaviť nepotrebných vecí, takže pokiaľ máte ozaj vážny záujem o nejakú vec a zdá sa Vám cena pre vás privysoká (snažím sa ohodnotiť vec adekvátne k stavu) tak sa viem dohodnúť na nižšej, pokiaľ je ponuka rozumná, popr. na poštovnom v cene, treba sa pýtať..nehanbite sa :). Veci ktoré tu mám pod 3 € rada prihodím k objednávke zdarma (na vyžiadanie).

NA POŠTU Z ČASOVÝCH DOVODOV IDEM HNEĎ PO PRIPISANI PLATBY OD NÁKUPU 5€, PRI MENŠOM NÁKUPE, alebo darovanej veci idem keď mám cestu či viac balíkov - treba dlhšie počkať. Ďakujem.

Pozorne si prečítajte popis tovaru a v prípade nejasností sa radšej stokrát pýtajte, aby bola spokojnosť.

Tovar neberiem späť z toho dôvodu, že sa môžete na všetko pýtať a sami sa rozhodnúť či vec chcete, alebo nie.

Na platbu čakám najviac 5 dni, potom tovar posúvam ďalej, pokiaľ sa nedohodneme inak.

Tovar zasielam po pripísaní peňazí na účet.

Poštovné a balné podľa taríf SP (dá sa pozrieť na stránkach pošty) - ak máte záujem o poistenie, treba to oznámiť vopred, za prípadné škody a straty počas doručenia nezodpovedám, hlavne ak si vyberiete zaslať obyčajne.

Na dobierku posielam len registrovaným s dobrým hodnotením, no zdá sa mi to zbytočné,keďže to je drahšie a hlavne to hradíte vy.

Pri priamom vklade na účet treba pripočítať 0,50€ ktoré si účtuje banka.

Stáva sa mi, že ma niekto žiada o rozmery, alebo číslo účtu a potom sa už neozve, takže inzeráty pozastavujem až keď mi prídu peniaze na účet od záujemcu (ak niekto nepíše beriem to tak, že stratil záujem), ak mám záujemcov viac dodržím poradie len ak je seriózny záujem a záujemca ma požiada aby som počkala, ak nie posúvam tomu kto má vážny záujem a tovar uhradí. Ak niekto dlhšie neodpovedá neviem či ešte má, alebo nemá záujem a nemám čas každého osobitne žiadať o odpoveď. Ďakujem.

Za pochopenie ďakujem a prajem príjemné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

87 inzerátov

Aktualizované