Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Poprad    15     Profil používateľky
Milé mamičky, babičky, tetušky i v mužskom vydaní :) ďakujem, že ste nakukli do môjho bazáriku, vitajte :)

ČO U MŇA NÁJDETE:
Mojim cieľom je posunúť vecičky po mojich dvoch chlapcoch (niektoré len po jednom) ďalej, pretože si myslím, že môžu ešte poslúžiť. Niektoré sú bezchybné, iné viac či menej nosené. Sama na MK rada nakupujem, pretože si myslím, že je nezmysel na pár mesiacov vyhadzovať peniaze. Veci sú podľa mňa na to, aby sa nosili a znosili.
Na všetky otázky rada čo najskôr odpoviem, len sa, prosím, pýtajte pred kúpou. Každú chybičku odfotím alebo zrozumiteľne popíšem. Ak sa predsa stane, že niečo naozaj ZÁVAŽNÉ prehliadnem, tovar príjmem späť aj s vrátením poštovného, lebo je to podľa mňa fér.
I keď vecičky budem postupne dopĺňať, asi nikdy nebudem mať stav, že mám nahodené všetko. Preto, ak hľadáte niečo konkrétne, kľudne ma oslovte, možno to v našej skrini čaká práve na Vás :)

CENY a POŠTOVNÉ:
Ceny uvádzam podľa svojho pocitu, nestíham robiť veľký prieskum, vieme sa však dohodnúť. Pri rýchlom a príjemnom jednaní rada pribalím niečo navyše.
Na dobierku tovar neposielam. Tovar posielam podľa taríf Slovenskej pošty a váhy balíčka, štandardne doporučene. Ak si zvolíte obyčajnú poštu, preberáte zodpovednosť v prípade, že by zásielka nebola doručená. Mne sa však ešte nikdy nič také nestalo. No je to na Vašom rozhodnutí. Ak si želáte balíček pripoistiť, dajte mi presne vedieť.
Balné si štandardne nepočítam, vo výnimočných prípadoch uvediem pri inzeráte.
Samozrejme, že je možný aj osobný odber.
Vecičky doručujem, až keď mám peniaze na účte či v rukách.

REZERVÁCIE:
Samotný dotaz nepovažujem za rezerváciu. Ak si želáte tovar rezervovať, treba to jasne napísať a vieme sa dohodnúť, dokedy. Avšak, ak si tľapneme, peniažky očakávam max. do 3 pracovných dní. Ak peniaze do tej doby neprídu a Vy sa neozvete, tovar opäť dávam do predaja.

Verím, že vám naše vecičky urobia radosť a budú dobre slúžiť :)
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
lenkaradko
7. jan 2021
S nakupom som spokojna. S mamickou sa dalo dohodnut a nakup prebehol bez problemov.