Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Čadca    212     Profil používateľky
Čadca    212     Profil používateľky
Nerada, ale musím- Môj blackliste -

- noelosopius- objednala si rúška pre seba a svoje deti a po dvoch dňoch , keď už som jej ich ušila, napísala, že ich nechce, že jej niekto ušije dva kusy za 1 euro.


Milé maminky a budúce maminky, vitajte v mojom bazáriku.
Podmienky predaja sú nasledovné:
1. Pýtajte sa, pýtajte sa, pýtajte sa. Stáva sa, že danú vec v inzeráte nepopíšem informáciami, ktoré by ste potrebovali, preto je lepšie 100* krát sa opýtať, ako neskôr nadávať. Tovar späť neberiem!
2. Na dobierku neposielam kvôli zlým skúsenostiam, prosím, rešpektujte to.
3. Kto prv príde, ten prv melie- teda ak vidím, že ste správu prečítali a neodpovedáte, inzerát je stále aktuálny pre ďalšie maminky. Veci nedržím bez vyžiadania vopred.
4. Je na Vás, či chcete poslať balík 1. triedou, alebo 2. triedou. Pri 2. triede však neručím, že sa balík nestratí alebo nepríde včas, za doručovateľské služby SP nie som zodpovedná, je to teda na Vás.
Poštovné si účtujem podľa taríf SP nasledovne:
List 1. triedy: do hmotnosti 100 g- 0,95 eur, do hmotnosti 500 g- 1,30 eur, do hmotnosti 1000 g- 2,10 eur.
List 2. triedy: do hmotnosti 100 g- 0,75 eur, do hmotnosti 500 g- 1,10 eur, do hmotnosti 1000 g- 1,90 eur..
Stane sa, že zásielka sa nedá považovať za list, ale len za balík, kde je cenník za poštovné vyšší. V tom prípade Vám pri dojednávaní dám vedieť, koľko by to poštovné vyšlo.
Pri nákupe za menej ako 1€ si účtujem balné 0,20€ za obálku.
5. Balík (list) posielam v deň, keď mi nabehnú peniažky na môj účet: SK22 0900 0000 0003 1355 0070 (SLSP), prípadne, ak sa to v ten deň nedá, oznámim Vám to formou správy pod inzerátom.
6. Po dojednaní obchodíku Vás prosím, aby ste mi do správy uviedli okrem Vašej adresy aj Vaše číslo účtu, keďže mám naraz niekoľko obchodíkov súčasne, nechcem, aby došlo k omylu. Ďalej prosím taktiež o info, keď Vám balíček príde.... a samozrejme kladné hodnotenie poteší obojstranne :-)
7. Nemám problém čakať na peniaze, ak sa dohodneme na určitý termín, ak však ani potom nepošlete peniaze, nerada, ale dám negatívne hodnotenie, pretože to považujem za zdržiavanie obchodovania!!!
Tam, kde je v inzeráte uvedené DARUJEM, znamená to, že vec darujem k objednávke min. 3 kusov vecí.
Dúfam, že som Vás neodradila podmienkami, ale musela som to uviesť na pravú mieru :-D
Prajem Vám príjemné nakupovanie ;-)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

102 inzerátov

Aktualizované