Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Banská Bystrica    28     Profil používateľky
Banská Bystrica    28     Profil používateľky
PODMIENKY PREDAJA
Milé maminky, ďakujem, že ste prejavili záujem o veci z môjho bazárika.
Ak máte otázky ohľadom vecí v albume, kľudne sa pýtajte. Veci vám rada premeriam, ale nie vždy to bude na druhý deň. Snažím sa vždy čo najskôr odpísať,ale samozrejme ak sme chorí, tak uprednostňujem rodinu.
- Osobný odber nie je problém.
- O zlave mozeme hovorit pri odbere 2 a viac kusov, pri odbere 1 ks z mojho bazara ziadnu zlavu neposkytujem ( ani postovne v cene).
- Po zlej skúsenosti nemám záujem o výmenu!!!
- Registrovaný záujemcovia majú prednosť pred neregistrovanými.
- Ak si dáte veci premerať to neznamená, že ich pre vás rezervujem. Ak si ich niekto iný záväzne objedná uprednostním toho, kto si prvý vec objedná, teda nie toho čo si ich dá premerať.
- Inzerované veci sa snažím popísať tak pravdivo ako viem. V zásade predávam veci v takom stave, ako by som ich ja sama rada kúpila. Ak by sa napriek tomu stalo, že nejakú závadu prehliadnem, prosím najprv ma kontaktujte, aby som mohla situáciu riešiť.
- Pri kúpe viacerých kusov platíte len jedno poštovné, podľa konečnej váhy objednaných vecí. Poštovné je vždy podľa vášho výberu a platných taríf SP.

Pri zaslaní obyčajnou poštovou službou si musíte byť vedomí, že pri strate zásielky Vám SP nič nepreplatí a teda je to na vaše vlastné riziko.
Uprednostňujem platbu na účet, ale ak to pre Vás nie je možné, Vaše hodnotenie tu na Modrom koníkovi mi pomôže sa rozhodnúť, či súhlasím s dobierkou.

Ďakujem, že ste si prečítali moje podmienky predaja.

Lenka
Zobraz celé podmienky
lenkabogy: Ak vidis inzerat, tak je urcite AKTUALNY😉
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

150 inzerátov

Aktualizované