Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Rožňava    53     Profil používateľky
Rožňava    53     Profil používateľky
Milé mamičky aj nastávajúce mamičky,
ďakujeme, že ste nazreli do nášho bazárika.
Predávam veci v top stave, veci nenosené (nepoužívané) alebo veci vo veľmi dobrom nosenom stave (na prípadnú chybičku upozorním v popise), pretože sme toho mali velmi veľa a nestíhali sme vynosiť. Zničené veci nepredávam, viac nosené veci darujem. Tovar predávam v takom stave, v akom by som ho aj ja sama rada kúpila. Všetok tovar opíšem pravdivo, aby čo najrealistickejšie zodpovedal skutočnosti. Snažím sa pri dennom svetle nafotiť všetko tak, aby ste po zväčšení fotky mali predstavu aj o najmenších detailoch oblečenia.
Tovar rada premeriam, preto ak máte otázky, pokojne sa pýtajte, nakoľko tovar späť neberiem z dôvodu, že vám oblečenie nesadlo.
Na vyjadrenie kupujúcej čakám 24 hodín, potom tovar posúvam ďalšej záujemkyni.
Otázky ohľadom tovaru neberiem ako záväznú rezerváciu. Uprednostňujem záujemkyne, ktoré si hneď vypýtajú podklady k platbe.
Ak si vyberiete viac vecí z nášho bazárika, určite sa dohodneme na zľave alebo/a pribalím vecičky zdarma.
Tovar posielam až po pripísaní peňazí na môj účet. V prípade priameho vkladu hotovosti na účet si k sume prirátajte 0,50 € (to je bankový poplatok, ktorý mi za tento úkon strháva banka z môjho účtu). Pri úhrade platby prosím uvádzajte v poznámke (resp. správe pre prijímateľa) Vaše meno pre ľahšiu identifikáciu. Na platbu čakám 3 pracovné dni od poskytnutia podkladov k platbe, ak sa nedohodneme inak.
Na dobierku zásadne neposielam, preto ma prosím o to nežiadajte.
Poštovné účtujem podľa taríf Slovenskej pošty. Prosím uvedomte si, že poštovné neplatíte mne, ale platíte ho Slovenskej pošte za službu, že prepraví ku vám domov tovar, ktorý ste si odo mňa kúpili. Tovar posielam doporučene 2. triedou, resp. 1. triedou. Na požiadanie tovar zašlem aj obyčajne. Uvedomte si však prosím, že je to na Vašu zodpovednosť, nakoľko o podaní zásielky nemám žiadny doklad. V prípade, že sa Vaša zásielka stratí, za služby Slovenskej pošty neručím a teda nevraciam peniaze. Balné nerátam.
Všetky ceny v bazáriku mám uvedené bez poštovného, pretože spôsob zaslania si zvolíte vy sami a poštovné vypočítam podľa hmotnosti vecičiek aj podľa požadovaného spôsobu zaslania, nakoľko väčšinou si u nás v bazáriku vyberú kupujúce viac vecičiek naraz.
Vecičky nevymieňam, ale predávam - čo potrebujem, to si kúpim.
Ak ste boli s nákupom u mňa spokojné, poteší ma Vaše hodnotenie. Samozrejme hodnotenie Vám pridám aj ja :)
Prajem príjemné nakupovanie :)
Zobraz celé podmienky
lentilka77: V inzerátoch máme veci v top stave za super ceny a veľa detailných fotiek.
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

99 inzerátov

Aktualizované