Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Piešťany    34     Profil používateľky
Milé mamičky,

ďakujem, že ste nahliadli na moju stránku. Všetky vecičky, ktoré mám v ponuke, sú po jednom dieťati a sú v dobrom zachovalom stave, bez nejakých väčších poškodení. Ak sa Vám niečo zapáči a popis alebo fotka tovaru je pre vás nedostačujúca, rada poskytnem ďalšie informácie. Pokiaľ ste si z ponuky niečo vybrali, stačí zaslať krátku správu a ja Vám tovar zarezervujem. Vecičky držím max. 4 dni, v prípade, že sa viac neozvete, resp. neobdržím platbu, rezerváciu automaticky ruším a tovar posúvam ďalšiemu záujemcovi.

Balíček zasielam až po prijatí hotovosti na môj účet. Podklady k platbe dodám vopred e – mailom. Balíčky väčšinou zasielam obyčajne, alebo doporučene 1. alebo 2.triedou. Výber typu poštovného je na Vás, v prípade záujmu môžem balíček zaslať aj obyčajne (nedoporučene), avšak za doručenie nepreberám zodpovednosť.

Náklady za balné si neúčtujem. Na dobierku nezasielam. CENY TOVARU NEZJEDNÁVAM !

Ceny poštovného podľa taríf SP:
* obyčajná zásielka do 500 g, II. trieda - 1,10 €
* doporučená zásielka do 500 g, II. trieda - 2,00 €

* obyčajná zásielka do 1 000 g, II. trieda - 1,90 €
* doporučená zásielka do 1 000 g, II. trieda - 2,80 €

ZÁROVEŇ ŽIADAM MAMIČKY, ABY NEZJEDNÁVALI CENU TOVARU A CENU POŠTOVNÉHO, PRETOŽE CENA TOVARU JE FIXNE STANOVENÁ A ČO SA TÝKA VÝŠKY POŠTOVNÉHO, JE UHRÁDZANÉ SLOVENSKEJ POŠTE A NIE MNE. JE TO SLUŽBA, KTORÁ NIE JE ZDARMA A KAŽDÝ SI JU MUSÍ ZAPLATIŤ SÁM, TAK AKO SI JU PLATÍM AJ JA. ĎAKUJEM ZA POCHOPENIE.

Prajem príjemné nakupovanie

Lenka
Zobraz celé podmienky
Kategória
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba
Cena v EUR

113 inzerátov

Aktualizované: Nedávno