Nové Zámky    31     Profil používateľky
Nové Zámky    31     Profil používateľky
!!!!!!!!PROSÍM POZORNE ČÍTAJTE PODMIENKY!!!!!!!!

Dobrý deň mamičky aj ne-mamičky :)
Vďaka, že ste nazreli do môjho bazárika. Ak sa vám niečo zapáči, len sa smelo ozvite. Vecičky sú po mojich drobcoch a po mne.Stav vecí bude napísaný ku konkrétnemu inzerátu.
Chcem Vás poprosiť o trpezlivosť, NIE SOM TU KAŽDÝ DEŇ, nakoľko mám 2 deti a kopec pracovných povinností. To sa týka i dodania vecičiek - z časových dôvodov chodievam na poštu už len 1-2x týždenne. Ďakujem za pochopenie :)

1. Poštovné je dané podľa taríf slovenskej pošty
2. Balíčky posielam obyčajne, alebo doporučene, výber je na vás. Pokiaľ si zažiadate obyčajne, beriete na seba zodpovednosť, ak by pošta balík náhodou nedoručila.
3. Platby prijímam buď hotovostným vkladom na účet - v tomto prípade si prosím prirátajte 50 centov (poplatok ktorý mne banka strhne), alebo cez IB (internet banking), prevodom a osobne.
4. Na dobierku bežne neposielam, výnimky robím v prípade, ak má kupujúci pozitívne hodnotenia na prevzatie dobierok.
5. Tovar nevymieňam, iba predávam.
6. Veci sa snažím opísať čo najpresnejšie. Ak by som niečo omylom prehliadla, môžte vrátiť tovar späť na moje náklady (IBA DOPORUČENE!). Reklamáciu však neuznávam v prípadoch, keď vám nesadnú miery. Preto upozorňujem,radšej merajte aj 10 x, aby sme predišli problémom a nepríjemnostiam.
7. Pokiaľ chcete reklamovať nejakú chybu, prosím vás, nech je to v deň doručenia balíčka, inak to budem považovať za špekuláciu.

MIlÉ ŽIENKY, som toho názoru, že všetko sa dá riešiť a hlavne v kľude. :) Preto, ak náhodou vznikne nejaký problém, netreba hneď urážať, útočiť a spraviť koniec sveta. V takých prípadoch ma akurát tak dobre naseriete a nedohodneme sa na ničom. :) TAKŽE VÁS PROSÍM, RIEŠTE VECI S KĽUDOM, NIE ÚTOČNE. Pretože v poslednej dobe sa tu také žienky akosi premnožili ...

Ďakujem za porozumenie :)

VEĽKOSTI OBLEČENIA:
56 - pre novorodeniatka
62 - 0-3 mesiace
68 - 3-6 mesiacov
74 - 6-9 mesiacov
80 - 9-12 mesiacov
86 - 12-18 mesiacov
92 - 18-24 mesiacov
98 - 2-3 roky
104 - 3-4 roky
110 - 4-5 rokov
116 - 5-6 rokov
122 - 6-7 rokov
128 - 7-8 rokov
134 - 8-9 rokov
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba