Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bratislava - Záhorská Bystrica    10     Profil používateľky
Bratislava - Záhorská Bystrica    10     Profil používateľky
Ahojte, som súkromná osoba. Predávam tu veci nové i nosené, o ktorých si myslím, že môžu ešte poslúžiť. Bez dokladu. Ich stavu a dopytu odpovedá aj moja cena. Všetko čo predávam, sa snažím čo najlepšie popísať, nafotiť, aby nedošlo k sklamaniu. Ak aj nájdete na tovare nejakú chybičku, tak iba preto, že som ju prehliadla. Kľudne sa mi ozvite, skúsime to vyriešiť.
V prípade dofocovania ďalších fotografií, či premeriavaní Vás prosím zvážiť, či máte seriózny záujem, nakoľko čas je pre mňa vzácny.

Veci hodnotím ako výborné, ak sú naozaj v perfektnom stave a javia minimum známok používania. Ďalej veľmi dobrý stav, keď sú stále vo výbornom stave, no môžte nájsť sem-tam maličké známky používania, ako nejaké šuchnutie, škrabanček a pod., ale žiadne poškodenia. Dobrý stav je taký, kde už vidno jednoznačne známky používania, teda že výrobok už nie je ako nový, no je bez poškodenia. Výnimočne ponúknem stav zachovalý, ak ide o výrobok, ktorý považujem za veľmi dobrý, alebo ojedinelý, ale sme ho aj teda výrazne používali, pre jeho kvality. Na poškodenia (ak sú), spravidla upozorňujem zvlášť pri všetkom tovare, ako som už spomenula vyššie.
DOLEŽITÉ!!!:
Obrátiť sa na mňa môžte s čímkoľvek, neurazím sa, nenahnevám, ale uprednostňujem rýchle korektné jednanie, bez špekulácií!
Vyhradzujem si právo predať tovar tomu, pre koho sa ja rozhodnem a očakávam Vaše rešpektovanie. Zvyčajne dodržiavam pravidlo. že predám tomu, kto sa ozve prv, no ak sa neozývate viac dní (hoci chápem, že občas sú na to dôvody), ak meškáte s platbou, alebo ak dlho váhate, či dokonca prejavíte pochybnosti, tak predám ďalšej záujemkyni, u ktorej vidím jasné rozhodnutie na kúpu. A nepovažujem za svoju povinnosť (hoci v 99% prípadoch tak urobím) Vás o tom informovať, či pourgovať. A zdvorilo Vás žiadam o rešpektovanie mojich podmienok.

Zároveň Vás prosím o vzájomnú úctu, ohľaduplnosť a toleranciu.
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
lulajda
19. sep 2020
Maximalna spokojnost, velmi mila a ochotna mamicka. Odporucam 🙂
sonal
12. sep 2020
Odporucam 🙂 rychly bezproblemovy obchod
lilitela
14. sep 2020
Dakujem
bea123111
10. sep 2020
Krásne ponožky.super kúpa....
lilitela
14. sep 2020
Dakujem
dorotmen
10. aug 2020
Od mamičky som znova nakupovala a môžem znovu odporúčať 😊
lilitela
10. aug 2020
Dakujem
ivka4891
10. júl 2020
Prijemna komunikacia, rychle dodanie pani jednoznacne odporucam 🙂