Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bratislava - Petržalka    5     Profil používateľky
Bratislava - Petržalka    5     Profil používateľky
Milé mamičky,
vítam vás v mojom mini bazáriku. Vecičky, ktoré ponúkam, sú prevažne vo výbornom stave, nenosené, resp. nosené veľmi málo, po jednom dieťatku a naozaj zachovalé. Ak pridám tovar so známkami nosenia, uvediem prípadné nedostatky (žmolky, vyblednutá farba textílie a pod.) a samozrejme to zohľadním i v cene. Tovar pošlem po nabehnutí peniažkov na účet. K cene za tovar je potrebné prirátať ešte sumu poštovného podľa taríf Slovenskej pošty. Balné neúčtujem. Pri odbere troch a viac vecí možná dodatočná zľava. Uprednostňujem zaslanie tovaru doporučene. Zasielam aj obyčajne,zatiaľ mi prišli všetky zásielky,no za prípadné nedoručenie v tomto prípade nezodpovedám. Je možný aj osobný odber v BA, v rámci Petržalky,prípadne Ružinova.
Na akékoľvek otázky ohľadom inzerovanej veci vám rada odpoviem, vecičky radšej premeriam, no tovar neberiem späť a nevymieňam. Inzerovanú vec vám rada rezervujem v prípade vážneho záujmu a po vzájomnej dohode.
Postupne budem pridávať viac a viac vecičiek.
A budem rada aj za, pokiaľ možno, pozitívne hodnotenie. Ďakujem a verím, že sa vám niečo zapáči a zíde i pre vaše dieťatko :-)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

165 inzerátov

Aktualizované