Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Moravský Svätý Ján (okres Senica)    3     Profil používateľky
Moravský Svätý Ján (okres Senica)    3     Profil používateľky
Ďakujem, že sa zaujímate o moje inzeráty, v prvej rade, ceny sa snažím dávať nízke, aby veci, ktoré už nevyužijeme našli nového majiteľa, preto ak niečo využijete, môžme sa prípadne aj dohodnúť :-)

Vecičky zasielam poštou, pokiaľ sa nedohodneme inak :-), po pripísaní peňazí na účet, do troch dní, Všetky ceny sú bez poštovného, pokiaľ neuvediem inak.
Poštovné účtujem podľa Slovenskej pošty, bez príplatku za "balné",
pokiaľ to rozmery balíčka dovolia, čiže mi to na pošte zoberú ako listovú zásielku, tak je poštovné, za doporučený list 2triedy, po negatívnych skúsenostiach NA DOBIERKU NEPOSIELAM!

Tovar rezervujem vždy tej, ktorá/ktorý potvrdí záujem o kúpu a požiada o údaje na platbu (boli prípady, že sa vypytovali, zdržovali a nakoniec nič nechceli, no a ja som odmietala ostatných :-o)

Peniaze nevraciam ak je vám tovar veľký alebo malý, alebo sa vám nepáči. Všetky prípadné vady napíšem v popise, čiže si prosím vždy najskôr prečítajte pozorne opis.S radosťou vždy odpoviem na všetky otázky, rozmery,vady.

V platbách prosím vždy uvádzajte VARIABILNÉ SYMBOLY alebo POZNÁMKU- to znamená vaše meno, prípadne aj názov tovaru, čo kupujete.


Každú vec na požiadanie rada premeriam.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR