Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Dubnica nad Váhom (okres Ilava)    6     Profil používateľky
Dubnica nad Váhom (okres Ilava)    6     Profil používateľky
Milé mamičky, ne/mamičky, oteckovia,... ( proste všetci :-) )!!!
Ďakujem, že ste nakukli do môjho albumu.
Predávam vecičky poväčšine po jednom dieťati, po mne alebo mojej polovičke.
Snažím sa všetko dôkladne popísať a pofotiť, ale bez obáv sa pýtajte ak Vám nie je niečo jasné, alebo ak sú mnou poskytnuté informácie nedostatočné.
Ceny sú podľa mňa primerané stavu vecí, ale aj tu sa vieme pri opodstatnených pripomienkach dohodnúť.
Ospravedlňujem sa, ale vecičky sú nafotené aj pokrčené ( nakoľko ich mám v rámci malého úložného priestoru na jednej kope a pre málo voľného času ich naozaj pred fotením nežehlím ;-) ).
Pri vecičkách, kde je cena 1€ alebo menej, je možnosť poslať tieto veci zadarmo k objednávke ( ak prejavíte záujem ) a to systémom 1ks za 1€ a viac + 1ks pod 1€ zadarmo. Vecičky, kde je cena pod 1€ samostatne predávam len ak sa Vám oplatí platiť poštovné. Vieme sa dohodnúť na balíčku z takýchto vecí s dobrou cenou ;-)
Cena poštovného je podľa platných taríf pošty. Posielam podľa požiadaviek klienta ( dohodnuté pri aktuálnej objednávke ), avšak obyčajné poštovné je na klientovu zodpovednosť.
Pre vyťaženosť sa mi nedá prísť na MK každý deň ( aj keď sa snažím ), ale vždy odpoviem! Preto Vás poprosím o trpezlivosť!
Dúfam, že vecičky u mňa vybrané Vám urobia radosť, dobre poslúžia, či oživia šatník! :-)
Prajem príjemné nakupovanie!!! ;-)
Zobraz celé podmienky
lulu611: AKCIA - pri nakupe nad 30€ postovne zdarma! ( plati do konca februara... pri osobnom odbere zohladnime v cene )!!!
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát