Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Stráňavy (okres Žilina)    37     Profil používateľky
Stráňavy (okres Žilina)    37     Profil používateľky
Ďakujem, že čítate moje obchodné podmienky a že ich rešpektujete.
ZĽAVY:
Nezjednávajte z ceny keď beriete iba jednu vec. V prípade že toho odo mňa beriete viac tak sa viem na cene dohodnúť a dať zľavu napríklad na poštovnom. Neproste ma o dar keď pri veci nieje napísané darujem. Nie som charita ale obyčajná mama, ktorá sa obracia ako sa dá. Zo zisku z predaja kupujem veci pre dcéru. Takže na tom nezarábam!

VÝMENA:
NENÁM ZÁUJEM O VÝMENU!

VÝBER TOVARU:
Ak máte o niečo záujem píšte správu do inzerátu (nie súkromnú správu). O súkromie sa báť nemusíte pretože našu komunikáciu uvidíme len my dve. Keď si toho vyberiete viac, nevypisujte mi veci v jednom inzeráte. Ozvite sa priamo k vybraným veciam v daných inzerátoch. Uľahčí mi to prácu a budeme mať obe istotu že nedôjde k nedorozumeniu.

PLATBA:
Uprednostňujem platbu vopred na môj účet v Slovenskej Sporiteľni. Pri prevode peniažkov uveďte svoje meno, nick, prípadne názov tovaru za ktorý platíte do poznámky, aby som vašu platbu vedela identifikovať a nepátrala od koho peniaze prišli.

DOBIERKA:
Na dobierku posielam len registrovaným užívateľom!!! Upozorňujem že pri neprebratí dobierky píšem negatívne hodnotenie.

REZERVÁCIA TOVARU:
Keď sa ozvete k inzerátu a následne do 24. hodín od mojej odpovede neodpíšete a medzitým sa ozve druhý vážny záujemca, automaticky dávam prednosť jemu. Záujem o tovar považujem za vážny až keď si vypýtate údaje k platbe. Vtedy Vám tovar rezervujem. Na platbu čakám max. 3 pracovné dni, potom rezerváciu ruším. V prípade vážneho záujmu a ak máte dôvody prečo platbu nemôžete uhradiť hneď, tovar viem rezervovať aj na dlhší čas. Ak stratíte o tovar záujem budem rada keď mi to oznámite.

POSIELANIE TOVARU:
Tovar posielam po prijatí peňazí na účet. Na poštu chodievam zvyčajne raz do týždňa, keďže som dosť zaneprázdnená. V prípade choroby, veľmi nepriaznivého počasia (prudký vietor, silné horúčavy...) alebo z osobných dôvodov na poštu nechodím. Za pochopenie ďakujem.

POŠTOVNÉ:
Všetky ceny mám uvedené bez poštovného. Poštovné účtujem podľa váhy balíkov a následne podľa cenníka slovenskej pošty. Druh poštovného podľa dohody. Keď si nevypýtate inak, zvyčajne ponúkam poštovné obyčajne 2. tr. Veci ktoré by sa mohli ľahko prepravou poškodiť vždy dôkladne zabalím, prípadne aj do krabice. Za prípadnú stratu balíčka nenesiem zodpovednosť ja ale pošta.

POZN. BALÍKY (nie listové zásielky) POSIELAM AUTOMATICKY NA POŠTU, HLAVNE AK SME SA DOHODLI ŽE POŠTOVN0 HRADÍM JA. AK SI ŽELÁTE BALÍK ZASLAŤ NA ADRESU NAPÍŠTE TO VOPRED

REKLAMÁCIA:
Ak vám tovar nesedí zoberiem ho späť a vrátim vám peniaze ale poštovné hradí kupujúci.

KEĎ OBCHOD PREBEHNE:
Keď balík obdržíte, budem rada keď mi to oznámite. Na záver ma poteší keď mi napíšete hodnotenie :)
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
ketrinihri
21. nov 2021
Rýchla komunikácia, rýchly nákup vrelo odporúčam 👍🤗
simaadamko
29. okt 2021
Spokojnosť odporúčam maminku 😊
efaz
15. okt 2021
Mamicku vrelo odporucam, rychle bezproblemove jednanie. Dakujem😀