Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Veľké Kostoľany (okres Piešťany)    42     Profil používateľky
Veľké Kostoľany (okres Piešťany)    42     Profil používateľky
Milé tehuľky, maminky a všetci kupujúci!
Ďakujem, že ste nazreli do môjho bazáru. Ak Vás niektorý z mojich inzerátov zaujal a máte k nemu ešte ďalšie otázky, kľudne sa opýtajte, rada odpoviem. Mám tu veľa inzerátov a naozaj sa mi nedalo z časových dôvodov všetko premerať. Niečo je už zmerané (mamičky mali záujem), je to v inzerátoch zapísané, u ostatných vecičiek požiadajte. Prípadne môžem ešte aj odfotiť nejaké detaily a poslať.
Veci mnou predané neberiem naspäť. Pri nákupe viacerých vecí sa môžeme dohodnúť na zľave.
Predávam veci, ktoré sú nám už malé. Niektoré nie sú vôbec nosené či použité.
Tovar posielam po pripísaní peňazí na účet. Ak vkladáte peniaze na účet v hotovosti, pripočítajte prosím k uhrádzanej sume plus 0,50 €, ktoré si účtuje banka ako manipulačný poplatok. Internetbanking je aktuálne bez poplatku.
Zásielky posielam doporučene 2. triedou; ak chcete, môžem aj obyčajne - ale bude to na Vašu zodpovednosť, keďže bez podacieho lístka sa neviem k poštou stratenej zásielke dopátrať. V prípade záujmu o zaslanie 1. triedou ma vopred upozornite, poštovné bude vyššie. Na dobierku neposielam; pošlem jedine v prípade, že už máte dobré referencie týkajúce sa dobierok. Poštovné je podľa aktuálneho cenníka pošty.

Prajem príjemný nákup a teším sa na spoluprácu s vami.

Marcela

PS: Určite sa poteším informácii o doručení zásielky a ak vás to nebude obťažovať, aj hodnotenie mi urobí radosť.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

42 inzerátov

Aktualizované