Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Nové Zámky    17     Profil používateľky
Nové Zámky    17     Profil používateľky
Milé mamičky,
ďakujem Vám, že ste nahliadli do môjho bazára, kde vám ponúkam oblečenie, doplnky a iný tovar po mojom malom skoro rocnom Dominikovi.

OBJEDNÁVKA:
Pri vážnom záujme o ponúkaný tovar, prosím Vás o poskytnutie celého mena a priezviska, ako aj presnú poštovú adresu s PSČ, kam mám tovar zaslať. V prípade nepravdivých, či chybných údajov môže dôjsť k oneskoreniu dodania tovaru.

CENA:
Uvedené ceny sú už koncové ceny s DPH, ale bez poštovného. K cene pripočítam aj poštovné podľa aktuálnych sadzieb Slovenskej pošty vrátane poistného. V prípade nedostatku či vady tovaru, ktorý je popísaný v inzeráte, je už táto skutočnosť zohľadnená.

SPôSOB PLATBY:
Peniaze prosím previesť vopred bezhotovostným prevodom na účet SK60 1100 000 000 2615903184 . Do poznámky vždy uveďte celé Vaše meno. Na "DOBIERKU" tovar NEPOSIELAM.

REKLAMÁCIA:
Na nosený tovar sa nevzťahuje záruka. Zodpovednosť za vady sa týkajú, len vád, ktoré sa zistili pri prevzatí kupujúceho. Na prípadné vady, ktoré vznikli používaním Vás vopred upozorním v inzeráte – tieto vady sú zohľadnené v cene tovaru. Ak sa zistí dodatočne vada, ktorá nebola popísaná v inzeráte alebo bola zistená až dodatočne, je stanovená 3 mesačná doba na vytknutie vady kupujúcim. Zodpovednosť predávajúceho sa nevzťahuje na bežné opotrebovanie a vady popísané v konkrétnom inzeráte.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát