Nové Zámky    17     Profil používateľky
Nové Zámky    17     Profil používateľky
Milé mamičky,
ďakujem Vám, že ste nahliadli do môjho bazára, kde vám ponúkam oblečenie, doplnky a iný tovar po mojom malom Dominikovi.

OBJEDNÁVKA:
Pri vážnom záujme o ponúkaný tovar, prosím Vás o poskytnutie celého mena a priezviska, ako aj presnú poštovú adresu s PSČ, kam mám tovar zaslať. V prípade nepravdivých, či chybných údajov môže dôjsť k oneskoreniu dodania tovaru.

CENA:
Uvedené ceny sú už koncové ceny s DPH, ale bez poštovného. K cene pripočítam aj poštovné podľa aktuálnych sadzieb Slovenskej pošty vrátane poistného. V prípade nedostatku či vady tovaru, ktorý je popísaný v inzeráte, je už táto skutočnosť zohľadnená.

SPôSOB PLATBY:
Peniaze prosím previesť vopred bezhotovostným prevodom na účet SK56 0900 0000 0051 4733 4841 . Do poznámky vždy uveďte celé Vaše meno. Na "DOBIERKU" tovar NEPOSIELAM.

REKLAMÁCIA:
Na nosený tovar sa nevzťahuje záruka. Zodpovednosť za vady sa týkajú, len vád, ktoré sa zistili pri prevzatí kupujúceho. Na prípadné vady, ktoré vznikli používaním Vás vopred upozorním v inzeráte – tieto vady sú zohľadnené v cene tovaru. Ak sa zistí dodatočne vada, ktorá nebola popísaná v inzeráte alebo bola zistená až dodatočne, je stanovená 3 mesačná doba na vytknutie vady kupujúcim. Zodpovednosť predávajúceho sa nevzťahuje na bežné opotrebovanie a vady popísané v konkrétnom inzeráte.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

34 inzerátov

Aktualizované