Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Partizánske    34     Profil používateľky
Partizánske    34     Profil používateľky
VIANOČNÝ OZNAM! Od 15.12.2020 neviem zaručiť dodanie do Vianoc pri správach, ktoré prídu od tohto dátumu. Doručenie by bolo pravdepodobne až po Novom roku aj vzhľadom na zvýšený počet správ. Môže trvať, kým každému odpíšem. Ďakujem za pochopenie a prajem Šťastné a veselé :)

Pekný deň milí zákazníci, milé zákazníčky!
V prvom rade ďakujem že ste si našli minútku a nakukli aj do môjho obchodíku.
Platbu dopredu žiadam vykonať vždy max. do 5 dní od objednania tovaru, príp. po osobnej dohode, pretože nemôžem ten či onen tovar držať niekomu aj týždeň.
Balíčky sa snažím odoslať do 3 pracovných dní od prijatia platby buď poštou, kuriérom, zásielkovňou (kuriérom a zásielkovňou to máte doma rýchlejšie).
Odosielam len DOPORUČENE, čo sa pošty týka!!! , aby som mala o tom doklad, ale na priamu žiadosť zákazníka pošlem aj obyčajne na ich vlastnú zodpovednosť. Všetko záleží od vzájomnej dohody. :)
Zároveň upozorňujem, že nepoužitý tovar originálne zabalený môžete vrátiť max. do 7 dní, od jeho doručenia a bude Vám vymenený. V prípade, že žiadate vrátenie peňazí, dávam do pozornosti, že vraciame peniaze za tovar, nie za poštovné, nie sme Eshop!
V prípade zaslania tovaru na dobierku je potrebné zaplatiť 1 Euro k poštovnému.
Ďakujem za pochopenie a prajem veselý nákup!
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

21 inzerátov

Aktualizované