Prešov    65     Profil používateľky
Ďakujem za záujem o veci z mojej ponuky. Cena je bez poštovného,ak nie je uvedené inak. TOVAR NEREZERVUJEM, kto prv zaplatí,tak je jeho. Otázku na rozmer,alebo farbu rozhodne nepovažujem za rezerváciu alebo právo prvej kúpy, fakt mam právo predať tovar , komu ja uznám za vhodné. Ďakujem za pochopenie.

NA VÝMENY NEREAGUJEM, stav vecí zodpovedá popisu a farby sa snažím fotiť reálne, ak vám nie je niečo jasné radšej sa pýtajte. Predávam len ďalej nositeľné vecičky,poškodené darujem nepredávam.Keďže predávam na viacerých portáloch, niekedy nestihnem túto vec zablokovať, ak je už predaná,hneď vám odpíšem.Keďže aj pracujem,majte trpezlivosť,odpoviem každému. Vecičky posielam po uhradení peniažkov na účet č.ú. SK2375000000004008234117 . Pošlem aj na DOBIERKU,ale len registrovaným s viac dobrými hodnoteniami,ak sa rozumne dohodneme. Ak platím poštovné ja,je to väčšinou pri viacerých vecičkách, posielam obyčajne,ak chcete doporučene je potrebné doplatiť.

Sme veľká rodina,takže aj tých vecičiek sa nazberá. Väčšina väčších dámskych vecí je po dcérach , málo nosené a veľmi zachovalé. Chlapčenské malé vecičky sú po najmenšom drobcovi , trošku ponosil posúvame ďalej . Veci sú aj po mojom staršom synovi, nosené len ním.
Posielam doporučene podľa cenníka SP.Pošlem aj obyčajne,ale na Vašu zodpovednosť.
Kedže uvádzam podrobný popis vecičky neberiem späť.
Ak máte k jednotlivým veciam ešte nejaké otázky, prípadne potrebujete vedieť rozmery, rada odpoviem,pomeriam....
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
monikat1991
18. mar 2022
Spoľahlivá predávajúca, odporúčam 🙂