Bratislava - Karlova Ves    0     Profil používateľky
Bratislava - Karlova Ves    0     Profil používateľky
Milé mamičky, budúce mamičky,tetušky či babičky :-)
Som rada, že ste nakukli do môjho bazáriku a verím, že v ňom nájdete niečo, čo vás osloví,a chceli by ste pre svojich drobčekov. Tovar posielam po pripísaní peniažkov na účet. Poštovné je nasledujúce: obycajne do 500g je 0,90 Eur,doporucene do 500g je 1,60 Eur a 1tr. do 500g je 1,60 Eur. Poštovné nechávam na Vás. Ako obyčajný list posielam len na Vašu zodpovednosť.
Všetky vecičky sú nosené mojou dcérkou. Je tam zopár vecí aj po mojich synoch. Veci sú niektoré úplne nové,niektoré veľmi málo nosené (ako nové),a niektoré mierne obnosené (ale určite nie zničené). Na všetky prípadné nedostatky alebo poškodenia upozorňujem v inzeráte (aj fotkou), takže veci späť neberiem. Veci nevymieňam!!!
Ak by mal niekto veľký záujem o tovar,môźem ho na požiadanie kľudne premeriať. Ináč nepremeriavam,lebo sú všade písané veľkosti,ktoré aj sedia na to dané číslo (veľkosť drobčeka).
Bankové spojenie napíšem až do správy,ak budete mať záujem o kúpu niečoho,čo ponúkam v mojom bazáriku. Ďakujem a prajem príjemné hľadanie,vyberanie a nakupovanie vecičiek v mojom bazáriku :-) ;-)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované 
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát