Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Michalovce    27     Profil používateľky
Michalovce    27     Profil používateľky
Milé nakupujúce a nakupujúci!

ospravedlňujem sa, z dôvodu časovej zaneprázdnenosti nemeriam, nefotím na postave.. vecičky ponukám za symbolické ceny...zväčša sa snažím nafotiť a odmerať už pri nahadzovaní, potom ich založím do vreca/skrine...ďakujem za pochopenie :-)

Keďže vecičky ponúkam aj na iných portáloch, tak sa občas môže stať, že sú už predané, napriek tomu, že ich tu v ponuke mám, nie vždy si totiž na aktualizáciu inzerátov nájdem čas. Ak má tovar vadu, VŽDY ju uvádzam, nepýtajte sa preto prosím, či má vecička nejaké poškodenia, K CENE TREBA PRIPOČÍTAŤ POŠTOVNÉ! Tovar je zasielaný doporučene, ak by ste ho chceli pripoistiť, napíšte vopred, pretože tam je suma za poštovné vyššia- riadim sa výhradne platnými tarifami Slovenskej pošty. Predávam vecičky za symbolické ceny a vzhľadom na tento fakt - poprosím nákup minimálne v hodnote 5 eur, nech sa mi aspoň oplatí ísť na poštu ;-)

NA DOBIERKU NEPOSIELAM (kým už nemám s kupujúcim nejakú skúsenosť). Šeky neakceptujem. NEBERIEM TOVAR SPäŤ. Vecičky sa mi nie vždy podarí pred predajom oprať- často ich posuniem tak, ako sme ich založili do skrine, lebo počítam s tým, že každá mamička si tak či tak vecičky z hyg. dôvodov operie sama ;-)

Vecičky rezervujem max.3dni ;-) Balíčky posielam po úhrade na účet. Na poštu chodím zväčša 1x týždenne- zväčša v piatok - nie vždy sa mi to podarí poslať promptne, nakoľko som pracovne vyťažená.. Číslo účtu pošlem e-mailom.

Ak do troch pracovných dní neuskutočníte platbu, budem Vás kontaktovať (každému sa stane, že zabudne alebo nemá pre momentálne povinnosti čas), ak nenabehne ani tri dni po- posúvam vec ďalšej záujemkyni a budem uvažovať o negatívnom komentári. Nikomu nechcem zle ,no to isté očakávam aj od (spoľahlivých) kupujúcich.

Za pochopenie a dôveru ďakujem a prajem Vám príjemný nákup :)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát