Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Vranov nad Topľou    125     Profil používateľky
Vranov nad Topľou    125     Profil používateľky
Milá kupujúca/-ci,
ďakujem za prejavený záujem o môj bazár a vecičky v ňom. Ďakujem aj za to, že čítate moje obchodné podmienky, a že ich rešpektujete.

INFORMÁCIE O TOVARE:
Predávam vecí nosené v dobrom až veľmi dobrom stave, niektoré vecičky sú nenosené, keďže mi ich nevyužívame a zaberajú nám v byte miesto. Ceny sú z toho dôvodu dosť nízke. Nemám problém vám vecičky premerať :-)

VÝMENA TOVARU:
Vami zakúpené vecičky nevymieňam, majú zadaný presný popis, na prípadnú chybu, vadu tovaru, hneď upozorňujem v inzeráte.

PLATBA:
Vecičky posielam až po pripísaní peňazí na môj účet v Slovenskej sporiteľni, na dobierku neposielam.

POSIELANIE TOVARU:
O odoslaní balíčka Vás vždy informujem. Tovar posielam až po prijatí peňazí na účet = zvyčajne chodím na poštu raz za týždeň so všetkými balíčkami naraz, keďže musím v meste platiť parkovné. Za pochopenie ďakujem.

POŠTOVNÉ:
Všetky ceny mám v inzerátoch uvedené bez poštovného. Poštovné účtujem podľa váhy balíkov, a následne podľa cenníka slovenskej pošty. Druh poštovného účtujem podľa Vášho výberu, aj keď uprednostňujem doporučené poštovné. Zodpovednosť za obyčajné poštovné beriete na seba. Veci, ktoré by sa mohli ľahko prepravou poškodiť, vždy dôkladne a dobre zabalím. Balné si neúčtujem.

ZÁVER NÁKUPU:
Keď balík obdržíte, budem rada keď mi to oznámite. Na záver ma veľmi poteší keď mi napíšete hodnotenie :)

Ďakujem za pochopenie a nákup. Prajem vám príjemný deň :-)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

30 inzerátov

Aktualizované