Piešťany    20     Profil používateľky
Vitajte v mojom albumíku! PROSÍM, POZORNE ČÍTAJTE a rešpektujte :
Nepýtajte sa, či je inzerát aktuálny, sú aktuálne do pozastavenia a zmazania. Píšte prosím konkrétne k veci - "kúpim"...
Ak napíše zákazník "mám záujem" a podobne, beriem to tiež ako OBJEDNÁVKU, tovar rezervujem a zašlem údaje k platbe. Preto ak zmeníte názor, prosím, nenechávajte ma bez odpovede, je základná slušnosť aspoň informovať, že už nemáte záujem. Informujte ma obratom, lebo ak u mňa platbu zákazník neuhradí a už sa neozve, po uplynutí času na úhradu 4 dni a po nereagovaní na moju urgenciu si vyhradzujem právo udeliť automaticky negatívne hodnotenie za blokáciu predaja ! Netolerujem po udelení negatka, na ktoré sa ako zázrakom už všetci mlčiaci ozvú, trápne výhovorky typu "veď som mala len záujem". Ak máte "len" záujem, vtedy mi nepíšte nič.
K tomuto kroku som sa odhodlala už pred časom preto, že mám 3 deti a nevysedávam pri internete z nudy. K tomu narastá počet ľudí, ktorí píšu falošný "záujem" o tovar bez úmyslu kúpiť , či už z nudy alebo z nevhodného žartu a tak mi vyslovene kradnú čas pre moje deti a to už nemienim tolerovať.
Samozrejme, netýka sa to otázok ohľadne tovaru, na otázky samozrejme odpoviem, čo treba. Nepovažujem tieto otázky za objednávku, ale potom kto prv objedná a zaplatí, má.
Ďakujem za pochopenie a nech sa páči, moje PODMIENKY PREDAJA :

TARIFA POŠTY je na www.posta.sk - cenník
SME NEFAJČIARSKA, ČISTOTNÁ DOMÁCNOSŤ.

1. K cene rátam poštovné podla tarify pošty. Balné aspoň symbolické na pokrytie nákladov (páska, bubliny, špagát) a na odvoz balíka na poštu, žiaľ, nemám ju pri dome a s tromi deťmi nie som schopná nosiť balíčky peši... Ďakujem za pochopenie. Na dobierku ZÁSADNE neposielam a na maily tohto typu nereagujem.

2. Zašlem aj obyčajne, ale len ak si to cez MK vyžiadate a tým beriete na vedomie, že je to LEN na VAŠU zodpovednosť a riziko, a že v prípade straty balíčka poštou si nebudete u mňa nárokovať vrátenie peňazí, ja za nezodpovedných pracovníkov pošty či osoby (susedov, ...) preberajúce balíček nezodpovedám !!! Ďakujem za pochopenie.
Inak balíček posielam doporučene alebo balíkom, alebo poisteným balíkom, všetko 2.triedy podľa jeho hodnoty. Pre prípad straty, aby pošta v tom prípade vyplatila zodpovedajúcu sumu (rátaná aj s poštovným), aby som sa mohla po reklamácii s Vami vyrovnať bez škôd na oboch stranách.
Ak sa zásielka vinou pošty stratí, peniaze vraciam až po obdržaní náhrady škody od pošty, LEN ak bol balíček poslaný s dokladom. Vraciam sumu, ktorú zaplatil kupujúci alebo ak pošta zaplatí menej ako bola hodnota, len tú sumu, čo aj riadne vydokladujem.
Ak bol odoslaný na Vašu žiadosť obyčajne, nevraciam nič.

3. Balíčky posielam zásadne až po nabehnutí platby. Platba na účet niekedy nabehne až o 2-3dni, prosím preto o trpezlivosť, oznámim odoslanie.

4. V prípade, že nakupujúci balík z akéhokoľvek dôvodu od pošty neprevezme a žiada vrátenie peňazí : NIE. Nie som eshop, balík naspäť neprevezmem !!! Je na Vás, či si ho vyzdvihnete alebo nie, máte možnosť o to požiadať-splnomocniť aj niekoho iného. Pošta po skončení úložnej doby neprevzaté balíky zasiela do svojho skladu na asi rok, vybavte si sami ďalšie doručenie, ak si to rozmyslíte. Týmto chcem zamedziť špekuláciám vykrádačov balíkov (kamarátkina skúsenosť) a iných indivíduí !

5. Ak sa kupujúci len informuje a medzitým sa ozve ďalší záujemca, ktorý hneď platí, ten dostáva prednosť. Na platbu čakám najviac 4 kalendárne dni, ak niekto nezaplatí a už sa neozve, posúvam ďalej alebo vraciam späť do predaja a dávam tak ako ostatní tu negatívne hodnotko. Výnimočne rezervujem na požiadanie, len kupujúcim s pozitívnymi hodnoteniami a po uhradení !!! NEVRATNEJ !!! zálohy 20 % z ceny na účet !!! Nevratnej kvôli tomu, že mi tu mnohí nasľubovali hory-doly a tovar po 2 týždňoch rezervácie nevzali, pričom som odmietla ďalších záujemcov !!! Zálohu si len v prípade neuhradenia zvyšnej sumy rezervovaného tovaru ponechám - ako kompenzáciu blokácie predaja a ako prevenciu pred špekulantmi. Potom tovar posúvam ďalej, po negatívnych skúsenostiach - kto pýta na dlho, nakoniec vôbec neprevezme a len blokuje predaj. Záloha bude pri úhrade zvyšnej sumy samozrejme započítaná v plnej výške, ani cent si nenechám navyše.

6. Som samozrejme, ochotná sa aj, ale len rozumne, dohodnúť, ak beriete veľa tovaru, ale na neúmerné žiadosti typu "predajte za 3 eura už s poštou" keď tovar stojí 4 eurá+poštovné 2,70 eur, ani neodpovedám ! Aj takú "kupujúcu" som už mala...

7. Ak by sa malo odoslanie v prípade nepredvídaných udalostí (choroba a pod.) oneskoriť, vždy na to upozorním.

8. Všetko ochotne premeriam, otázky okolo tovaru samozrejme zodpoviem, naspäť po prípadnom Vašom zlom premeraní neberiem. Všetko opisujem pravdivo, každé prípadné poškodenie sa snažím čo najvernejšie nafotiť a opísať. Elektroniku predávam ZÁSADNE v dobrom stave, plne funkčnú, nafotím ako funguje pred zabalením. Pri osobnom odbere predvediem. Dodatočné špekulatívne "reklamácie" neuznávam !!! Toto je bazár, nie obchod s novým tovarom.
PODMIENKY VÝMENY:

Ak nie je uvedené v inzeráte inak, po dohode, čo si vymeníme - riadime sa ich hodnotou pri inzeráte - napr. veci v celkovej hodnote 5 eur za 5 eur, DO SUMY RÁTAM AJ POŠTOVNÉ, ak je váha balíka rozdielna !!! Niektoré veci sú ťažšie / ľahšie, tak pre spravodlivosť. ZÁSADNE PROSÍM O DOPORUČENÉ ZASIELANIE 2.TRIEDOU na podací lístok ALEBO podla charakteru či vyššej hodnoty zásielky BALÍKOM 2.triedy - skrátka NA PODPIS POŠTÁROVI - ja takisto pošlem Vám, nežiadajte pri výmene prosím obyčajné zaslanie!!! Rozdiel v sume je možné doplatiť buď mnou Vám alebo Vám mne na účet alebo podľa dohody. Podmienky som musela stanoviť po zlej skúsenosti - platila som vymieňajúcej o dosť viac za poštovné a nebola ochotná čestne vyrovnať rozdiel. Majte pochopenie - rozdiel býva aj vo váhe balíka!!! Ak niekto poruší tieto podmienky a nie je ochotný sa čestne vyrovnať, dám negatívne hodnotko.

Ďakujem a prajem pekný dník!
Zobraz celé podmienky
mariatheresia: PROSÍM prečítajte moje podmienky !!!!! Hlavne začiatok !
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

6 inzerátov

Aktualizované