Košice - Staré Mesto    27     Profil používateľky
Košice - Staré Mesto    27     Profil používateľky
Ďakujem, že ste nazreli do môjho bazárika. Budem rada, ak sa Vám bude niečo páčiť.

Vecičky a doplnky len predávam, o výmenu nemám záujem (na ponuky tohto typu nereagujem nakoľko ak o niečo záujem mám nájdem si to). Vecičky sú väčšinou nosené, nedostatky a chybičky sa snažím opísať v inzeráte. Avšak môže sa stať, že si niečo nevšimnem, potom ma treba obratom ihneď informovať, všetko sa dá vyriešiť.

Pracovné zošity sú väčšinou nepopísané. Mám dve deti, tak veľkú časť robíme ústne, príp. strany kopírujem. Ich jediná závada je, že v časti, kde sú zošity zviazané je vidno otáčanie/ohýbanie príp. sú poškodené rohy. Ak sú zošity popísané alebo poškodené je to uvedené v inzeráte.

Ak máte záujem vecičky premeriam, ale nakoľko cez týždeň nestíham odpoviem až cez víkend.

Ceny sú pevné a väčšinou sú len zlomkom pôvodnej ceny vecí, tak poprosím maminky nezjednávajte, na takéto návrhy nebudem reagovať. Ak sa aj rozhodnem pre zľavu (pri množstevnom nákupe) tak na tovar do 1,01 Eur a na zľavnený tovar zľavu nedávam.

K cene si účtujem poštovné podľa tarify SP https://cennik.posta.sk/.

Tovar pozastavím (neponúkam ďalej na predaj) až po tom, keď si vyžiadate údaje k platbe, t.j. kto skôr napíše záväzne, tomu predávam. Po oznámení čísla účtu a podkladov k platbe tovar rezervujem 3 dni, ak sa nedohodneme inak. V prípade, že do 3 dní nedostanem oznámenie o úhrade tovar ponúkam ďalej na predaj.

Tovar posielam väčšinou do 48 hod. od pripísania platby na účet, a to doporučene druhou triedou v prípade dohody aj obyčajne avšak na Vašu zodpovednosť. Na dobierku nezasielam.

Ak máte záujem o osobný odber, tak si pre tovar musíte prísť Vy (pracujem, som bez auta, jedno dieťa v škôlke druhé v škole a každé na inom mieste - takže nestíham).
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

166 inzerátov

Aktualizované