Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PRO    Detva    109     Profil používateľky
Detva    109     Profil používateľky
Milé Naše zákazníčky, Vítame Vás v našom bazáre a prajem Vám príjemné nakupovanie. Za vaše kladné hodnotenia vám vopred ďakujem.

Objednávka:
Tovar, ktorý nie je skladom, objednávam len na Vašu žiadosť po zaplatení na účet. Objednávku akceptujem zaslanú v elektronickej forme, pričom musí byť presne potvrdené o aký tovar sa jedná. Tovar na objednávku - dodanie trvá v rozmedzí 10 - 20 dní. Prosím o akceptovanie pri predĺžení doby dodania, môžu sa vyskytnúť nepredvídané skutočnosti, ktorým nemožno zabrániť (kolaps leteckej dopravy,dovolenka dodávateľa, colná kontrola a iné) . Colné poplatky poprípade colné zadržanie tovaru vyplácam a vybavujem ja.

Tovar na dobierku neposielam !!! ( neplatí ak ho mám ihneď k odberu ).


PLATBA - za vami objednaný tovar sa platí vopred prevodom danej sumy na účet ak sa nedohodneme inak ,,, do poznámky nezabudnite uviesť vaše meno

poštovné je uvedené pri každom tovare
Pri výbere tovaru dbajte na presné miery uvedené v centimetroch, neakceptujem náhradu za zle zvolenú veľkosť. Ku každému inzerátu uvádzam miery, ak nie sú, tak si ich vypýtajte. Miery udáva predávajúci, môžu sa trošku líšiť, + - 2 centimetre. Farby oblečenia sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia konkrétneho monitora.

Preto sa radšej vopred pýtajte, ja Vám rada odpoviem, aby nedošlo k zbytočným komplikáciám.

Ďakujeme za akceptovanie našich podmienok Martin a Jana
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

815 inzerátov

Aktualizované