Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Košice - Západ    78     Profil používateľky
Košice - Západ    78     Profil používateľky
VYSKLADAJTE SI BALIK A JA VAM DAM TAKU ZLAVU, KTORA SA ISTE ZAPACI:-D

Milé maminky a nemaminky, som rada, že ste nakukli do môjho albumu.

Vecičky sa vždy snažím čo najviac opísať, ak je potrebné, veľmi rada premeriam. Mnoho vecí nemá uvedenú značku, ale nič nekupujem v obchodoch od "vietnamcov", sú to skôr u nás neznáme značky:-D V nakupovaní som sa už pár krát sklamala aj ja a viem, aký je to pocit, preto takéto veci nerobím druhým.

Zásielky rada pošlem aj na vybranú pobočkku Zásielkovne.

Ak si želáte BALÍK NA POŠTU ( nie na adresu) je potrebné uviesť mailový kontakt alebo telefónne číslo.

Občas pristúpim na výmenu, avšak žiadne oblečenie nepotrebujem, preto za oblečenie a bižutériu nemením.

Balíčky posielam doporučene po pripísaní peňazí na môj účet, vždy sa snažím poslať nasledujúci deň po pripísaní peňazí na účet (nakoľko pracujem). Na dobierku posielam skôr registrovaným maminkám s kladným hodnotením. V rámci Košíc je možný osobný odber, bývam pri Galerke, je však potrebné si ale preto prísť. Poštovné určuje slovenská pošta, nie ja a pojem balné nepoznám. Ak máte záujem o zaslanie balíčku ako obyčajnú zásielku, v prípade strany balíček neviem dať dohľadať a teda peniaze nevrátim.

Reklamácia-ak sa stane, že sa Vám tovar nezdá v súlade mojim popisom (som človek :-) ), okamžite mi prosím napíšte aby sme vec čo najlepšie vyriešili. Ak budete tovar akýmkoľvek spôsobom čistiť, prať, opravovať alebo do neho iným spôsobom zasahovať, je mi ľúto, po zlej skúsenosti s poškodením tovaru po dodaní a následnou reklamáciou takto vzniknutej chyby, takúto "reklamáciu" , už viac neuznám.

Rezervácia platí 24 hodín, ak sa opätovne neozvete, posúvam ďalej.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

75 inzerátov

Aktualizované