Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Veľký Krtíš    0     Profil používateľky
Veľký Krtíš    0     Profil používateľky
MILE MAMINKY, PROSÍM PREČÍTAJTE SI :- )))
Ďakujem za Váš záujem, že ste nazreli do môjho albumu:-) Vecičky sú nosené iba mojím synčekom. Vecičky sú na predaj, NIE NA VÝMENU. Ceny sú pevné bez poštovného, pokiaľ nie je v inzeráte uvedené inak. Pri kúpe troch kusov vecičiek z môjho albumu, poštovné hradím ja.
Vecičky posielam po uhradení platby na účet. Číslo účtu zašlem po dohode. Akonáhle mi nabehnú peniažky na účet posielam poštou, a dám info o odoslaní. Bez doporučenia listy neposielam, jedine na vyžiadanie, avšak za prípadnú stratu neručím a sťažnosti neberiem, nakoľko ste sa tak rozhodli samy. Poštovné si hradí príjemca podľa taríf SP. Na dobierku neposielam. Tovar späť neberiem!
Pri uhrádzaní platby poprosím do popisu uviesť Vaše meno a priezvisko a popis veci ktorú kupujete. Pri platbe v hotovosti na účet si pripočítajte bankový poplatok +0,50€.
Následne mi prosím pošlite Vašu adresu doručenia. Ak sa neozvete do týždňa po dohode, danú vec posielam automaticky ďaľšiemu záujemcovi. Budem rada, ak mi napíšete,keď balíček obdržíte, či došiel v poriadku..... pekný dník!
Prajem príjemné nakupovanie a ďakujem aj za Vaše prípadné hodnotenie. :)
poštová zásielka do hmotnosti 500g===List 1. trieda - 1,00€;;; List 2. trieda - 0,80€;;; Doporučený list 1. trieda - 1,65€;;; Doporučený list 2. trieda - 1,45€
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované 
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát