Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Banská Bystrica    25     Profil používateľky
Banská Bystrica    25     Profil používateľky
Milá kupujúca,
teší ma, že ťa zaujal môj obchodík 😊 Predávam kvalitné značkové oblečenie nenosené, prípadne málo nosené v super stave, ktoré už z nejakého dôvodu nenosím, väčšinou kvôli zmene konfekčnej veľkosti. Všetky veci majú uvedené rozmery a presný popis, v prípade akýchkoľvek ďalších otázok ma oslovte, rada doplním, čo potrebujete.
Poštovné účtujem podľa taríf Sl.pošty, je len na Vás, ako si vyberiete - kuk cenník na www.posta.sk. S obyčajnými zásielkami mám dobré skúsenosti, aj ja si tak dávam posielať, ale pri nákupe nad 10€ už radšej doporučene. Balíčky posielam do 2-3 dní po nabehnutí peňazí na účet, peniažky mi môžete poslať bankovým prevodom alebo poštovou poukážkou na účet.
Na dobierku posielam len overeným kupujúcim. NEMÁM ZÁUJEM O VÝMENNÝ OBCHOD, na také ponuky nereagujem!!!
Po zlých skúsenostiach so zmarenými obchodíkmi, keď kupujúca prejaví vážny záujem, nechá si poslať podklady k platbe, nechá si tovar rezervovať a potom nereaguje, píšem negatívne hodnotenie, aj keď obchodík neprebehne.
Po zaslaní balíčka ocením spätné info - či balíček dorazil v poriadku a či ste spokojné. Taktiež privítam Vaše hodnotenie... Budem sa snažiť, aby bolo len pozitívne :)
Maťa
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

17 inzerátov

Aktualizované