Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Stropkov    5     Profil používateľky
Srdečne Vás vítam v mojom bazáriku :) Vecičky len predávam, preto prosím nežiadajte o výmenu.

REZERVÁCIA:
Informácie o tovare ako miery, farba, materiál apod. nepovažujem za rezerváciu. Pri viacerých záujemcov naraz uprednostňujem rýchlejšie jednanie pred poradím. Podklady k platbe (číslo účtu a výslednú sumu s poštovným) pošlem v správe po potvrdení objednávky. Rezerváciu držím max. 2 dni (po dohode a pri vážnom záujme aj dlhšie) ak sa mi do tejto doby neozvete, resp. nenabehne platba rezerváciu ruším a tovar posúvam ďalej na predaj.

PLATBA A DODANIE TOVARU:
Balíky posielam najneskôr na druhý deň od pripísania peniažkov na môj účet. Akcetujem platbu vopred na účet, tzn. bankovým prevodom.
NA DOBIERKU NEPOSIELAM.

CENA ZA TOVAR A SPOSOB DORUČOVANIA:
Všetky ceny v mojom bazáriku sú bez poštovného. Poštovné určujem podľa taríf Slovenskej pošty v závislosti od veľkosti, váhy a typu zásielky. Menšie a lacnejšie vecičky posielam aj obyčajne ako listová zásielka (bez dokladu o podaní) ale len na Vaše riziko. Za prípadnú stratu ako aj za oneskorené dodanie a poškodenie zásielky zavinené poštou zodpovednosť nenesiem. Balné si neúčtujem. O odoslaní balíka Vás vždy informujem.

Ďakujem za prečítanie a rešpektovanie mojich podmienok predaja. Teším sa na spoluprácu a obojstrannú spokojnosť. Prajem Vám príjemné nakupovanie:)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát