Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Topoľčany    1     Profil používateľky
Topoľčany    1     Profil používateľky
Zdravím Vás :-)
Ďakujem, že ste nahliadli do môjho bazáriku a tiež ďakujem, že čítate podmienky predaja. Chcem Vás na úvod informovať, že nákupom akceptujete podmienky.

Mám tu vecičky po mojom synovi a dcére, prípadne moje veci, ktoré sú buď nenosené alebo sú nosené, ale bez chýb, prípadne na ne vopred upozorním. Vecičky sa snažím čo najlepšie a pravdivo opísať. Obnosené veci nepredávam, tie darujem.
Výmene vecičiek sa nebránim, ak sa mi niečo bude páčiť a budeme niečo potrebovať, tak rada vymením.

Ceny sú uvádzané bez poštovného (obyčajne zasielam iba na zodpovednosť kupujúceho), a preto k cene vecičiek je potrebné si pripočítať poplatok za poštovné podľa aktuálneho cenníka, viď stránku http://cennik.posta.sk/
Otázky týkajúce sa rozmerov, farby a pod. nepovažujem za prejavenie vážneho záujmu a tiež ocením, ak následne na moju odpoveď napíšete, či danú vec chcete alebo nie. (napr "je to malé, či veľké, rozmyslela som si to" a pod.) Na vyjadrenie záujmu(nezáujmu) čakám max 1 týždeň, ak sa nedohodneme inak, následne inzerát uvoľňujem. V prípade, že o jeden tovar prejaví záujem viac ľudí, postupujem v poradí v akom sa ozvali.
Vecičky zasielam až po pripísaní peňazí na môj účet, prípadne ak zašlete foto úhrady. Ak mi kupujúci neuhradí platbu max do 1 týždňa a nereaguje na správy, taktiež inzerát uvoľňujem.

Čo sa týka priebehu predaja, vždy informujem správou kupujúceho, či platba prišla, kedy balík plánujem poslať a aj keď ho reálne odošlem. Budem tiež rada, ak po nákupe mi tiež dáte spätné info, či tovar prišiel v poriadku, prípadne či sa páči/nepáči. Veci neberiem späť, ale vo výnimočnom prípade viem urobiť výnimku.

Ďakujem za prečítanie a prajem príjemné nakupovanie :-)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

67 inzerátov

Aktualizované