Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Senec    15     Profil používateľky
Dobrý deň.
Ďakujem, že ste nazreli do môjho bazárika. Pri predaji pravdivo opíšem stav, ceny sú nastavené úmerne (väčšinou ešte výhodnejšie) značke, kvalite, stavu nosenia danej veci. Poškodené, fľakaté veci ani nepredávam. Ak by sa náhodou stalo, že predsa nejakú drobnosť prehliadnem, rozhodne to nie je úmysel, som veľmi ústretová a určite vieme všetko v pokoji doriešiť. Po dohode rada omeriam, odpoviem na Vaše otázky, nakoľko (keďže ide o bazár) veci späť neberiem.

! Prosím, nemám záujem o výmenu. Na správy tohto typu, žiaľ, už nebudem odpovedať.

! Na snahy zjednávať poštovné nereagujem. Nie je to môj príjem a rada obchodujem s ľuďmi, ktorí chápu, že za predajom bazárikových vecí je veľa starostí, fotenia, merania, nahadzovania, komunikácie, ciest na poštu s deťmi, vystátie rady, spálenej nafty a podobne. Mnohokrát sa to vo výsledku ani neoplatí :D

! Iban poskytnem pri serióznom záujme o vec. Po zlých skúsenostiach s neserióznych kupujúcimi po novom dávam negatívne hodnotenie tomu, kto si vypýta iban a nakoniec nekomunikuje a nikdy už neodpíše na správu. Po nabehnutí peniažkov kupujúcu vždy informujem a napíšem aj termín odoslania balíčka.

! Na dobierku po veľmi zlých skúsenostiach neposielam.

Ďakujem Vám, že ste podmienky dočítali a prajem príjemný nákup.

Miška :)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

23 inzerátov

Aktualizované