Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Svätý Jur (okres Pezinok)    47     Profil používateľky
Svätý Jur (okres Pezinok)    47     Profil používateľky
Milé maminky i nemaminky :)
Ďakujem za prejavený záujem o moje vecičky :) O VÝMENU žiaľ nemám záujem, mám toho naozaj strašne veľa a potrebujem uvoľniť miesto.

Farba oblečenia môže byť trochu odlišná od obrázka dôvodom skresľovania monitoru a displeja.

Osobný odber bohužiaľ nie je možný z časových dôvodov.

!!!!! NA SKÚŠKU NEPOSIELAM. PREMERIAM, DODÁM všetky potrebné informácie možné i nemožné, mala som niekoľko naozaj zlých skúseností :( Ďakujem za pochopenie !!!!!!

REZERVÁCIU držím jedine po vzájomnej dohode ihneď po prejavení len vážneho záujmu na dobu, ktorú si dohodneme. V opačnom prípade má prednosť ďalší vážny záujemca. Premeranie vecičky, neodpovedanie viac než jeden deň a podobne neberiem ako rezerváciu.

Balíčky posielam iba po prevode na účet vopred. Žiaľ opakovane som mala zlé skúsenosti dokonca s kupujúcimi, ktoré mali veľa kladných hodnotení a dobierku si nakoniec neprevzali :( Výnimka dobierkou môže byť iba v prípade úhrady poštovného vopred na účet.
Zárukou pre Vás sú moje hodnotenia,ktoré budú dúfam postačujúce :)
Ak platba nenabehne do 2 dní od vzájomne dohodnutého termínu, posúvam vecičku ďalšiemu záujemcovi-zažila som zdĺhavé naťahovačky :( Ďakujem za pochopenie.

Snažím sa poslať balíček čo najskôr od nabehnutia peniažkov na účet. Ak by do toho niečo vošlo, budem o tom informovať.

ZÁSIELKY štandardne posielam ako doporučenú listovú zásielku, v prípade ak chcete balíček zaslať inak a napr. aj s poistením, balík, je potrebné o to požiadať. Ak je vzhľadom na váhu zásielky výhodnejšie ju poslať už ako balíček, tak automaticky pošlem tak.
Ako obyčajnú zásielku resp. ak si želáte voliť iný spôsob doručenia (menej chránený) zašlem jedine na vlastnú žiadosť a na vlastnú zodpovednosť v prípade straty.

V cene poštovného, ktoré žiaľ pošta každoročne zvyšuje, sú pripočítané moje náklady súvisiace s odoslaním zásielky.

Pri vklade hotovostnej platby na účet a platbou na účet poštovou poukážkou sa k cene poštovného pripočíta ešte plus 0.50 €, ktoré mi banka strhne z účtu.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať :)

Ďakujem a prajem príjemné nakupovanie :)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

104 inzerátov

Aktualizované