Šaľa    49     Profil používateľky
☀❤☀ Milé žienky, vitajte v mojom bazáriku :) ☀❤☀

Teší ma, ak Vás zaujalo niečo z mojej ponuky. Predávam nové, alebo iba málo používané veci a oblečenie v nepoškodenom super stave. Na prípadné drobné nedostatky vždy v inzeráte upozorňujem. Ak máte predsa len nejaké pochybnosti, kľudne sa pýtajte.. na všetko Vám rada a ochotne odpoviem, pretože zakúpený tovar už nevymieňam a ani neberiem späť.

Minimálna hodnota nákupu je 3 Eurá, inak sa mi to ani neoplatí baliť a nosiť na poštu, ktorú nemám najbližšie. V ojedinelých prípadoch to môže byť aj menej, ale konečné rozhodnutie je vždy na mne.. prosím, rešpektujte to.

Vecičky posielam až po nabehnutí peniažkov na účet.
Ak sme sa nedohodli inak, na platbu čakám maximálne 3 pracovné dni a potom tovar posúvam ďalšej záujemkyni. V prípade, že platbu za tovar vkladáte priamo na môj účet v hotovosti, pripočítajte, prosím, ešte 0.50 EURA za poplatok, ktorý si v tomto prípade účtuje banka.

Balíčky sa vždy snažím odoslať maximálne do dvoch pracovných dní od prijatia platby.

Obyčajné poštovné je na Vašu vlastnú zodpovednosť, nakoľko sa prípadná strata balíčka nedá preukázať a tým pádom ani reklamovať.
Na dobierku posielam iba na základe vlastného uváženia a aj to výlučne v prípade viacnásobných kladných hodnotení, resp. po úhrade poštovného vopred na účet.

Ďakujem za Vašu pozornosť a prajem Vám pekný dník a príjemné nakupovanie :)
Zobraz celé podmienky
milkyways: Pri kúpe aspoň 3 vecí v hodnote minimálne 20 Eur obyčajné poštovné grátis 🍀
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

195 inzerátov

Aktualizované