Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Šaľa    37     Profil používateľky
☀❤☀ Milé žienky, vitajte v mojom bazáriku :) ☀❤☀

Teší ma, ak Vás zaujalo niečo z mojej ponuky. Predávam iba málo používané veci a oblečenie bez žmolkov, fľakov a dierok, t.j. iba v takom stave, v akom by som si ich sama kúpila a obliekla "medzi ľudí" :)

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne tovaru ma neváhajte kontaktovať.. rada Vám poskytnem všetky potrebné informácie, pretože zakúpený tovar nevymieňam a ani neberiem späť.

Vecičky posielam až po nabehnutí peniažkov na účet.
Ak sme sa nedohodli inak, na platbu čakám maximálne 3 pracovné dni a potom tovar posúvam ďalšej záujemkyni. V prípade, že platbu za tovar vkladáte priamo na môj účet v hotovosti, pripočítajte, prosím, ešte 0.50 EURA za poplatok, ktorý si v tomto prípade účtuje banka.

Balíčky sa vždy snažím odoslať maximálne do dvoch pracovných dní od prijatia platby.

Obyčajné poštovné je na Vašu vlastnú zodpovednosť, nakoľko sa prípadná strata balíčka nedá preukázať a tým pádom ani reklamovať.
Na dobierku posielam iba na základe vlastného uváženia a aj to výlučne v prípade viacnásobných kladných hodnotení, resp. po úhrade poštovného vopred na účet.

Ďakujem za Vašu pozornosť a prajem Vám pekný dník a príjemné nakupovanie :)
Zobraz celé podmienky
milkyways: POZOR ❤ Pri kúpe aspoň 2ks v hodnote min. 10 EUR zľava 10% a pri kúpe aspoň 3ks v hodnote min. 20 EUR zľava 20% ❤ POZOR
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

186 inzerátov

Aktualizované