Gelnica    29     Profil používateľky
Pokiaľ ste nakukli do môjho bazáriku, tak Vás niečo zaujalo a tomu sa veľmi teším. ... rada odpoviem na vaše otázky, rada tovar premerám ... na dobierku žiaľ neposielam z dôvodu, že mám veľmi zlé skúsenosti.

U mňa je možná aj výmena kľudne ponúknite. Prosím, pokiaľ ide o výmenu, rešpektujem dohodu, ale sme na bazari, tak sa snažím mať ceny tomu prispôsobene... Zohľadňujem aj to, že pokiaľ ide o výmenu rešpektujem keď sa vymenia napríklad šaty za šaty alebo tričko za kraťasy ,/myslim tym približné hodnoty vecí/ ale Nerešpektujem to, pokiaľ ma niekto prehnané ceny vo svojom bazáriku a čaká odomňa ze vymením svoje 4 veci za jednu jeho ... !!! Nedalo by mi to, keby som tričko vymenila za kabát, pretože chápem, že cena kabáta bola vyžšia /napríklad/ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pokiaľ sa mi u niekoho niečo zapáči, tak nebránim sa ani doplatku, alebo keď si niekto vyberie viac veci, ale to musí byt niečo čo viem že aj to má reálnu hodnotu !!!
Takže nerešpektujem, pokiaľ mi nieto niečo ponúkne na výmenu, rada sa dohodnem ale nie typu keď má niekto tričko za 9eur /a nieje ani reálna cena tovaru/
Nemám rada, keď niekto má vysokú cenu tovaru naschvál, aby si u niekoho vybral viac vecí lacnejších... aj moje veci neboli najlacnejšie, ale sa snažím ceny mať prijateľné aby si to ľudia mohli kúpiť, pretože aj pošta niečo stojí!!!!

Poštovné sa uhrádza podľa tarify SP / obyčajné pošlem / ale na vlastné riziko, za stratu nezodpovedám...

tovar posielam po prijatí peňazí na účet, pokiaľ si tovar rezervujete ja ho pozastavím... pokiaľ platba nedorazí je to u mňa zavádzanie ... Ja chápem aj to, že v živote to tak chodí, že sa stane, že objednanú vec človek nemôže uhradiť je to v poriadku ale aspoň nech mi to napíše, aby som nemala zbytočne pozastavený inzerát.

Ešte som nemala zlú skúsenosť tak aj dúfam, že to tak aj ostane :D

Zakúpený tovar neberiem naspäť.

Pokiaľ je akási chyba na tovare je nato záujemca v inzeráte informovaný a sú priložené aj fotografie...
Pokiaľ nieje tovar rezervovaný a na ničom konkrétnom sa nedohodneme, posúvam automaticky ďalšej záujemkyni ... !!! pokiaľ sa dohodneme, tovar pozostavím, stále počkám pokiaľ sme dohodnutý... rada sa dohodnem, ale mlčanie nieje odpoveď :D

Prajem príjemný nákup
Zobraz celé podmienky
minka123456: Nemeram! pri kúpe viac kusov pridám ďalšie úplne zdarma ktoré niesu na MK odfotene
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát