Bratislava - Rača    29     Profil používateľky
Bratislava - Rača    29     Profil používateľky
Milé mamičky a mamičky-čakateľky, vítam Vás v mojom bazáriku. Predávam väčšinou veci, ktoré nosili moje dcérky, prípadne iba jedna z nich, zopár vecičiek mám aj tu z modrého koníka. Po sebe predávam tehotenské oblečenie. Cena za tovar vždy zodpovedá kvalite a miere opotrebenia. O vecičky som sa vždy dobre starala, takže sú v perfektnom stave a na tie, ktoré sú používané viac a teda majú žmolky, upozorním v popise tovaru. Vecičky s fľakmi a dierami nepredávam, ale rovno darujem alebo vyhadzujem do kontajnera na šatstvo. Veľa vecí nebolo vôbec ani nosených, prípadne len raz ich mali dievčatá na sebe. Inzeráty pridávam stále nové, ako moje dievčatá rastú, preto mám v bazáriku stále kopec nových inzerátov.
Nemám problém požadovanú vec premerať, ak potrebujete, avšak z priestorových dôvodov mám všetko uskladnené u rodičoch mimo Bratislavy, kam ale pomerne dosť často chodievam - spravidla každý víkend, takže majte prosím pochopenie k tomu, že niekedy neviem vecičky ihneď premerať alebo poslať. No v prípade urgentnej potreby mám možnosť dať si ich obratom poslať do Bratislavy. Je teda aj možnosť osobného odberu po dohode buď v Bratislave alebo v Trnave.
Na všetky správy sa snažím odpovedať čo najskôr, v prípade, že neodpovedám, nemám prístup na počítač a ozvem sa hneď, ako sa bude dať. Platbu za tovar prijímam vopred - podľa dohody aj iným spôsobom ako na bankový účet (tento spôsob je však pre mňa najprijateľnejší). Mám dobré hodnotenia, takže sa nemusíte obávať nejakého zavádzania. Moje číslo účtu je: 8017194119/1100 (IBAN:SK6711000000008017194119) a balíky sa snažím odosielať ihneď po nabehnutí na účet, ak mi to rodinná situácia pri dvoch deťoch dovolí. O odoslaní balíčka vždy informujem v správe.
Je u mňa možná aj výmena za niečo od Vás, ak ma Vaša ponuka zaujme... Pri odbere viacerých vecí je možná nejaká zľava na cene alebo na poštovnom, prípadne som ochotná doviesť po dohode na trase Bratislava až Nové Mesto nad Váhom (ale iba ak sa jedná o viac vecičiek).Ak by Vás ešte niečo zaujímalo, pýtajte sa - rada odpoviem... Budem sa tešiť, ak si odo mňa niečo vyberiete a prajem Vám príjemné nakupovanie. Mirka
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
beacka87
17. máj 2022
Ďakujem za krásne vecičky. ❤️
ivetta1234
23. apr 2022
Všetko prebehlo v poriadku. Predávajúcu odporúčam 🙂