Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Nové Zámky    72     Profil používateľky
Nové Zámky    72     Profil používateľky
.....................😊MILÉ MAMINKY😊.......................

Peniažky prosim posielať na č.ú: SK3011000000002919928399

Mozny je aj osobny odber v NZ😉
Ďakujem, že ste prejavili záujem o vecičky po mojich synčekoch a po mne verím, že si z mojej ponuky vyberiete, na cene sa vieme dohodnuť:-)
Ak sa na nejakú vec iba pýtate nepovažujem to za rezerváciu a tovar držím max 1deň, ak sa do tejto doby neozvete, váš záujem anulujem a bude mat šancu na kúpu druhý zaujemca v poradí. Vyhneme sa tak zbytočným nedorozumeniam a komplikáciám. Ďakujem za porozumenie.
Tovar posielam na druhý deň po pripísaní platby na účet (cena za tovar+pošt.). Pri platbe na účet prosím uviesť do poznámky vaše meno.
Tovar posielam vždy doporučene, v prípade väčšieho množstva posielam ako balík, poštovné je závislé od hmotnosti a hodnoty balíčka. Ak nesúhlasíte pošlem aj obyčajne, ale riziko straty tovaru nesiete vy a peňiažky nevraciam. Na dobierku neposielam!!!!!!!
Poštovné účtujem podľa taríf SP.
Prosím informujte ma o doručení balíčka .....

Vrátenia tovaru:
Poštovné si hradí odosielatel sám....ak by ste sa rozhodli vrátiť u mna zakúpený tovar, upovedomte ma vopred prosím, inak vratený tovar nepreplácam. V prípade vzájomnej dohody o vrátení tovaru vyplácam len sumu za tovar nie poštovné a to až po prijatí vrateneho tovaru.


PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE, :-))))
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

54 inzerátov

Aktualizované