Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bratislava - Dúbravka    30     Profil používateľky
Bratislava - Dúbravka    30     Profil používateľky
Pozor- som po návrate z nemocnice, nie som tu stále, nejaký čas sa bude o môj bazár starať setra.

Milé maminky, som rada ak ste nakukli do môjho albumu a zapáčili sa vám niektoré vecičky. Prosím prečítajte si uvedené podmienky. Opis vecí a foto je reálny. V prípade potreby zašlem aj dalšie foto na vyžiadanie.
Chodím do práce, každý deň nekontrolujem správy, pretože to nestíham, stane sa, že niekedy aj dlhšie neodpovedám. Prosím za pochopenie.
VECI NEVYMIEŇAM!!!! ďakujem za pochopenie. Pri viacerých záujemcoch, ak niekto neodpovie v priebehu nasledujúceho dňa, tovar posúvam ďalšiemu a tiež overenému a tomu, kto berie viac vecí.
Ak neodpovedám viac ako 2 dni, napíšte prosím znova alebo sa mi pripomeňte. rezervujem max na 3 dnia, ak nepríde paltba , tovar posúvam,
Vecičky v bazáre sú buď nové nenosené alebo po mojej dcére. Tovar posielam podľa požiadaviek záujemcu, obyčajne len na vlastné riziko, podľa taríf SP. Na dobierku neposielam po negatívnych skúsenostiach.
Ceny sú pevné bez pošty, pokiaľ nie je uvedené inak priamo v inzeráte.
Tovar nezamieňam za iný. V prípade otázok, zodpoviem.
Pokiaľ nie sú uvedené rozmery, pošlem na vyžiadanie. V rámci BA je možný osobný odber po dohode.
Sady noseného oblečenia, ktoré mám v albume, sú pre menej náročné maminy, ak nie je uvedené, že sú málo nosené alebo nepoužité len opraté, pretože sme mali sme toho viac. Ak sú používané, sú nosené mojou dcérou, je na nich vidieť nosenie,môžu byť na nich aj fliačky. Sú skôr na donosenie ale sú v dobrom stave alebo top stave ako je pri konkrétnch veciach uvedené.
Pokiaľ máte záujem o tovar a dáte si ho rezervovať a v priebehu 2 dní sa neozývate, postupujem ho ďalšiemu záujemcovi a dávam negatívne hodnotenie a nabudúce nereagujem!!.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát