Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bratislava - Petržalka    4     Profil používateľky
Bratislava - Petržalka    4     Profil používateľky
Uprednostňujem osobný odber v Bratislave, ale nie je problém zásielku aj poslať poštou po pripísaní peňazí na môj účet (na dobierku neposielam). Nevymieňam. Veci do bazára dopĺňam priebežne podľa toho, čo sa nám osvedčilo alebo neosvedčilo v starostlivosti o syna. Spravidla sa riadim heslom, že nové, nepoužívané alebo málo používané veci predávané v bazári ponúkam spravidla za 50 - 60% pôvodnej ceny, staršie za čiastkovú cenu. Oblečenie pre dospelých je spravidla po mne alebo mojom partnerovi. Po pôrode sa mi zmenila postava a aj vkus, takže niektoré veci už dlhšie nenosím. Potrebujem preriediť šatník, tak posúvam. Som ochotná sa na cene aj dohodnúť, najmä ak sa rozhodnete vziať toho viac.

Veci posúvam osobe, ktorá sa ozve s návrhom na kúpu ako prvá a aj priebežne reaguje. Otázky o stave vecí či podrobnostiach neberiem ako záväzný záujem.

Chodím do práce, takže sa ospravedlňujem, ak nereagujem hneď alebo neviem rýchlo odpovedať na otázky ohľadom poštovného (nakoľko môžem veci zvážiť až po príchode domov). Snažím sa ale odosielať zásielky čo najskôr po pripísaní peniažkov. Spravidla chodím na poštu v pondelok, utorok a stredu ráno cestou do práce:-)
Zobraz celé podmienky
miroslavafrombratislava: Na poštu chodím max. raz za týždeň. Doba zaslania môže byť preto dlhšia.
Zobraziť hodnotenia:
amliv28
12. máj 2020
Ďakujeme
ivus5
11. máj 2020
Mila predavajuca, rychle odoslanie knizky, odporucam
Vďaka
tami119
15. apr 2020
Mamičku odporúčam, super komunikácia.
ďakujem
veronicka1988
28. mar 2020
Veľmi milá maminka a obchodík na 1 ⭐ Odporúčam 🙂 .
Vďaka
gabrielita87
10. mar 2020
Milá mamička, rýchle jednanie. Ďakujem krásne
Ďakujem
katty_1210
9. mar 2020
Veľká spokojnosť, ochotná a milá mamina, vecičky presne podľa dohody, odporúčam 👍
Dakujem