Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Nitra    5     Profil používateľky
Som rada, že ste navštívili môj bazár s detským oblečením, pomôckami pre deti a hračky pre najmenších. V prípade záujmu o nejaký tovar sa môžete na mňa obrátiť a ja Vám rada odpoviem na otázky. Oblečenie nie je nové, ale nosené mojimi deťmi. Nie som z Nitry, ale v prípade záujmu o môj tovar Vám tovar môžem priniesť aj do Nitry, podľa dohody. Nevymieňam, iba predávam.Tovar nepreberám späť!!! Platba je na účet .IBAN čísla účtu v prípade záujmu o tovar je SK4009000000005126690716 Slovenská sporiteľňa. K cene tovaru sa pripočítava aj poštovné podľa tarify Slovenskej pošty. Radšej posielam doporučene a v prípade obyčajného zaslania preberá zodpovednosť za nedodanie tovaru záujemca o tovar. Za nákup v hodnote 50 eur posielam darček. Pri posielaní peňazí na účet prosím dajte mi vedieť, že ste v daný deň posielali peniaze, aby som mohla pozastaviť inzerát. Inzerát pozastavím na 3 pracovné dni, ak mi do tretieho dňa neprídu peniaze na účet, inzerát opäť odblokujem. Na pozastavenie inzerátu nestačí poslať len adresu, ale je potrebné vykonať aj úhradu. Za pochopenie ďakujem.
Neručím za škody a straty spôsobené poštou a peniaze nevraciam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ak si vyžiadate poslať vec obyčajne a nie doporučene, preberáte zodpovednosť na seba a v prípade straty peniaze späť nevraciam, nakoľko bez podacieho lístka reklamáciu nemôžem podať.!!!!!
-DORUČENIE - vždy napíšem, kedy balíček pošlem. ak sa mi do 5 dní neozvete, že ste balík dostali/nedostali, považujem ho za doručený a vec dalej neriešim (podacie lístky zahadzujem a teda nie je možná reklamácia).

Pozor Slovenská pošta mení cenník dodania listov a balíčkov od 1.9.2016, ceny poštovného budú v závislosti od ich cenníka.
CENU za vecicku PLUS POSTOVNE podľa Vášho výberu

POSTOVNE DO 500 g

1.10 eur obycajne postovne 2. TRIEDA
1.30 eur obycajne postovne 1. TRIEDA

OBYCAJNE POSTOVNE NA VLASTNU ZODPOVEDNOST!

2 eura doporucene 2. TRIEDA
2.20 eur doporucene 1. TRIEDA

Milé mamičky nastúpila som už do práce a tak na Vaše otázky budem odpovedať až keď prídem z práce resp. vo večerných hodinách. Za porozumenie ďakujem.
Ďakujem za záujem a pozrite si aj ďalšie moje inzeráty možno nájdete medzi nimi to čo potrebujete.
Prajem Vám pekné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
monikatimka: tričká. s dlhým a krátkym rukávom legíny po 2 eurá a nad 5 eur darček 😉😉😉
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

435 inzerátov

Aktualizované