Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Skalica    313     Profil používateľky
Milá mamička, vitajte v nášom bazáriku.
Ponúkané vecičky sú nosené mojím synom resp. dcérkou, niektoré oblečené len raz alebo vôbec. Vecičky NEVYMIEŇAM a NEPOSIELAM NA DOBIERKU. Takisto mi, prosim Vás, neurčujte ceny a NEZIADAJTE ZLAVU Z POSTOVNEHO, postovne platite slov.poste, nie mne. Na správy žiadajúce zmenu ceny alebo typ "Kúpim, za toľko a toľko", "Ak mi to dáte aj s poštovným, beriem" apod. NEREFLEKTUJEM. Vyhradzujem si právo uprednostniť záujemcu s okamžitou platbou pred poradím (tzn.ak 1.záujemca len žiada miery a druhý si vyžiada podklady k platbe; žiadosť o premeranie nepovažujem za záväznú objednávku). Keďže mám prácu veľmi náročnú na čas a domov chodím až večer, môže troška trvať, kým odpoviem na správu alebo premeriam vecičky (zvyčajne stíham až cez víkend). Z tohto dôvodu aj odosielať balíčky na poštu chodím len 1x týždenne, cez víkend. Ďakujem za pochopenie.
K cenám prirátávam poštovné nasledovne (pre odoslanie SP II.tr.doporucene):
2,00 EUR do 500g
2,80 EUR do 1000g
3,50 EUR do 2000g
Pre odoslanie cez Zasielkovnu, postovne 2,65€.
Tovar posielam doporučene II.triedou (t.j. NIE NA DOBIERKU) resp.cez Zasielkovnu hneď po pripísaní platby na účet. Na Vaše želanie môžem poslať aj obyčajne (poštovné je vtedy nižšie), Vy však preberáte plnú zodpovednosť a riziko na seba v prípade straty balíčka. Na platbu čakám max. 3 prac.dni, ak sa nedohodneme inak, potom považujem Vašu rezerváciu za irelevantnú a tovar posúvam ďalej.
Príp. reklamácie akceptujem len vo výnimočných prípadoch, keďže ponúkanú vec sa snažím opísať čo najvernejšie aj s príp.chybičkami krásy a takisto sa snažím vždy udávať rozmery. Ak v inzeráte nie sú priamo uvedené, nie je problém ich na požiadanie dodať.
Ak budete s obchodíkom spokojná, budem rada, keď mi to dáte vedieť cez hodnotenie; ak nie, tak mi, prosím, najprv pošlite spravu cez IP, aby sme mohli príčinu Vašej nespokojnosti objasniť a vyriešiť :) Ak budete mat akékoľvek otázky, neváhajte sa pýtať, rada zodpoviem.
Teším sa na obchodík s Vami :)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

38 inzerátov

Aktualizované