Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Trenčín    90     Profil používateľky
Trenčín    90     Profil používateľky
Ahojte maminy. Ďakujem, že ste zavítali do môjho (nášho) bazárika. Vecičky do bazára nahadzujeme nárazovo, podľa času, keď sa toho nakopí viac, tak si každá nafotíme svoj tovar. Pokiaľ ide o dodanie, snažíme sa posielať len čo sa dá, ihneď po pripísaní platby, niekedy to však nejde ihneď, o čom sa snažíme informovať.

I.
Keďže poplatok za bazár PRO je dosť vysoký, po dohode v bazáriku predávame veci ja, moja sestra a ešte dve kamarátky. Veľa vecí je nových, s visačkami, v obale. Ak je tovar označený ako nový, tak naozaj aj nový je. Ďalej predávame veci po deťoch, ide o značkové oblečenie v top stave. Ak je vec viac nosená, je to v inzeráte uvedené a tomu zodpovedá aj cena.

II.
Poštovné
Ceny sú uvedené bez poštovného. Výšku poštovného si viete zistiť na stránke slovenskej pošty. Veci posielame v plastových obálkach. Obyčajné poštovné je len na vaše riziko. Drahšie zásielky odporúčame poistiť.

III.
Ak sa nedohodneme inak, veci späť neberieme. Je však možné sa dohodnúť, že vezmeme veci späť, ak sa dohodneme, nie je problém, ale platíte poštovné tam aj späť.

IV.
Platba

Platba je buď na účet, ktorý vám uvedieme, alebo aj na dobierku, ak máte veľa dobrých hodnotení.
V.
Pokiaľ sa dohodneme, pošlem Vám podklady k platbe a vy sa bezdôvodne bez ospravedlnenia odmlčíte, pridávam na čiernu listinu a u mňa už viac nenakúpite. Ak vám pošlem podklady k platbe a neozvete sa do 24 hodín, tovar posúvam ďalšej záujemkyni.
VI.
Osobný odber len po uvážení predávajúcej v Trenčíne, Bánovciach nad Bebravou, v Topoľčanoch alebo v Bratislave ale len pri drahších veciach alebo veciach väčších rozmerov.

Ostatné veci sa pýtajte, radi odpovieme. Ďakujeme za rešpektovanie a dúfam, že budete s tovarom spokojné.

Andrea, Natália, Katka, Lydka

ČIERNA LISTINA
V bazáre majú definitívnu stopku:
olinnk
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

124 inzerátov

Aktualizované