Kežmarok    11     Profil používateľky
Kežmarok    11     Profil používateľky
Pozdravujem Vás milé mamičky i nemamičky!

V prvom rade Vám chcem poďakovať za záujem, že ste nazreli do môjho bazára. Ponúkam pre mňa nepotrebné veci z našej rodiny. Veci sa snažím popísať čo najlepšie, ale ak by Vám nejaká informácia chýbala tak sa môžte spýtať, ja rada odpíšem. Niektoré sú udané bez rozmerov, ale keď sa mi ozvete rada premeriam.

Pred kúpou si dobre pozrite fotky, aj popýtajte sa potrebné informácie, lebo dané veci späť neberiem. Ak aj napriek tomu sa rozhodnete danú vec vrátiť, poštovné ide na vaše náklady.

Tovar posielam po osobnej dohode s Vami, ale budem uprednostňovať prevedenie peňazí na účet. Na dobierku posielam, len ak sú kladné hodnotenia a tovar nevymieňam za iný.

Prejavenie záujmu nepokladám za uzavretie dohody, preto ak sa mi ozve vážny záujemca, ktorý by tovar hneď kúpil, uprednostním ho. Aj keď po prejavení záujmu už tovar nechcete, dajte mi, prosím, vedieť, aby som Vás zbytočne nedržala medzi záujemcami. Ak si záujemca vypýta číslo účtu, pokladám to za vážny záujem a po zaslaní údajov k platbe čakám na peniaze max. 5 pracovných dní. Ak platba nenabehne, dávam negatívne hodnotenie za zavádzanie a tovar ponúkam na ďalší predaj. Kedže pracujem, chodím na poštu nepravidelne, ale ak sa bude dať tak sa budem snažiť poslať tovar, čo najskôr. Ďakujem za pochopenie a trpezlivosť.

Veci zvyčajne posielam Slovenskou poštou (podľa cenníka SP) ak by niekto chcel poslať inak, nech mi napíše, ale poštovné bude drahšie - dohodneme sa.

Je možná dohoda aj zľava.

*Nezabudnite mi vždy napísať vašu adresu - kam chcete tovar zaslať
*Ak sa Vám bude kúpená vec páčiť, ocením, ak mi dáte hodnotenie
*A môžete navštíviť môj bazár znova :)

Nekkka
Zobraz celé podmienky
nekkka: Akcia: skúste navrhnúť optimálnu cenu každej veci z bazárika, o ktorú máte záujem a môžme sa dohodnúť :)
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

80 inzerátov

Aktualizované