Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Bratislava - Staré Mesto    34     Profil používateľky
Bratislava - Staré Mesto    34     Profil používateľky
Ahojte mile mamicky /oteckovia. Dakujem za nakuknutie do nasho bazarika☺️. Bazarik zasobujem oblečením po sebe , dcérke a dvoch kamoskach.
OBLEČENIE NA SEBE NEFOTIME na fotenie používame našu Ancu ( figurínu)😅👯‍♀️. O výmenu nemáme záujem ,nakoľko oblečenia mame strašne veľa 🙈nakupujeme tu často no väčšinou detské oblečenie, ktoré po vynoseni našimi deturencami, darujeme ďalej do detského domova, rozhodne nepredávame . Nestále chudneme , priberame😬🙈a vyradzujeme oblečenie z dôvodu obmedzenej kapacity našich šatníkov 😅takze oplatí sa nás sledovať keď ste už našimi zakaznickami boli a ste spokojne 🙏😇treba však myslieť aj na to, že väčšina veci už bola oblečená, nie je to eshop ale bazarik, nepredávame Fejky , čínske oblečenie z čínaku, alebo z AliExpress a podobnych čínskych stránok. Všetky pripadne nedostatky upozorníme a nafotíme .Na všetky vaše otázky rada zodpoviem .
Vážime si každého koho naša ponuka zaujme a rozhodne sa u nás nakúpiť❤️Mam aktivované plus takze vidím kedy si správu o rozmeroch alebo odpovedi na vašu otázku prečítate, ak nereagujete beriem to tak, že o vec nemáte záujem a v prípade záujmu inej mamičky ju automaticky posuvam .
Za stratu obyčajného postovneho nerucime no za 9 rokov čo tu nakupujeme a predávame sa nestalo, že by sa balík stratil .
:) ceny su väčšinou uvedné bez postovneho, pokial to nie je napisane v inzerate o jeho odpustenie prosím nežiadajte. Na postu chodím takmer denne , vždy dam vediet kedy , z pravidla však večer po 19 tej.
Osobný odber nie je problém v starom meste v Bratislave🤝
Chapeme aj ľudí ktorí majú pred vyplatou a chcú odložiť niečo, no vaše slovo, že to neskor uhradíte je pre nas záväzne , maximálne však na týždeň😊 hodnotenie za nakup poteší, aspoň info o doručení by malo byt samozrejmosťou, no sú tu rôzne mamičky 🙃
Ďakujeme Vám 🙏
cislo uctu SK4665000000003650548645 alebo SK45 1100 0000 0029 3130 1767
Zobraz celé podmienky
nellka2304: Pošta vo vyhláseniu dáva do pozornosti, že zásielky môžu meškať vzhľadom na aktuálnu situáciu .
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

219 inzerátov

Aktualizované