Zvolen    6     Profil používateľky
♥️ VÝMENA ♥️
🙋‍♀️📦🙋‍♀️ OSOBNÝ ODBER VO ZVOLENE
UPREDNOSTNÍM ZAUJEMKYNE O VIAC VECIČIEK, ABY SME UVOĽNILI MIESTO. ONEDLHO BUDEM ZNOVU TRIEDIŤ SKRINE, NEMÁM TO KDE SKLADOVAŤ, KEĎŽE BABY RYCHLO RASTÚ, POTREBUJEM TOHO TEDA ČO NAJVIAC POSUNÚŤ ĎALEJ.

ZMENA UCTU sa konečne podarila, je možné platiť za vecičky na účet vo VUB banke na č. účtu
SK93 0200 0000 0045 1708 8453

Ahojte.
Ďakujem, že ste nakukli do mojho bazaru. Snazim sa veci opísať aj odfotiť ako najlepšie viem a prispôsobiť ceny ich skutočnému stavu. Som za vymeny, osobný odber, či platby cez IB alebo aj na dobierku ( v prípade, že už máte aspoň 3 pozitívne hodnotenia o prebratí zásielky).

V prípade výmen:
👩‍👧‍👧mám 2 dievčatá:
6 ročná - veľkosť oblečenia 124 aktuálne (jeseň /zima) nožičku má 27-28, školské veci pre prváčku
8 ročná - veľkosť oblečenia 145/152/XS, nôžky 35/36 (áno bude basketbalistka :D), školské veci pre tretiačku
Niečo pekné do detskej izby (obliečky, rovnaké veci pre obidve, vankúšiky, knižky, čokoľvek čo ich zaujme - vyberajú si aj samé). Letia u nás veci s Minnie, Paw patrol, jednorožce, koníky, psíky...
Veci do domácnosti, dekoracie, textilie či pomôcky do kuchyne(keďže rada pečiem tak rôzne formy, formičky, vykrajovátka, čokoľvek zaujímavé čo ešte doma nemám 🙈)

Po nedávnom sťahovaní mám konečne čas prezrieť a pretriediť vecičky, ktoré my už nevyužijeme, preto sa u nás nájdu veci rôzneho druhu a veľkostí. Je toho naozaj veľa a ešte nejaký čas potrvá, kým prejdem všetkým, keďže sme sťahovali dom plus byt a 3 pivnice do 2 izbaku v meste 🙈🤦‍♀️ z časových a priestorových dôvodov teda uprednostním osobné odbery, pred posielaním poštou.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát