Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Zbrojníky (okres Levice)    10     Profil používateľky
Zbrojníky (okres Levice)    10     Profil používateľky
Vitajte,

ďakujem, že ste zavítali do môjho bazárika. V ponuke mám rôzne detské oblečenie, prevažne nosené.

Veľkosti oblečenia sú uvádzané podľa odporúčania výrobcu, aj keď niekedy sa to nie úplne zhoduje s realitou. Pre takéto prípady sú jednotlivé kusy zmerané a rozmery nájdete v popise výrobku. V prípade, ak by bolo potrebné, na požiadanie zmeriam aj iný rozmer tovaru.

Obvod pri čiapkach predstavuje obvod čiapky a je meraný v kľudnom stave čiapky. Pri väčšine z nich sa tento obvod nezhoduje s obvodom hlavy, na akú je daný kus vyrobený. Tento parameter je preto informatívny.

Tovar delím v zásade do troch kategórií:
I. kategória - veci bez akýchkoľvek známok používania či poškodenia; bežne označované ako "top stav".
II. kategória - veci vykazujúce známky používania, pri oblečení ide najmä o zašednutú bielu a žmolky, bez trvalého poškodenia fľakmi či dierami; bežne označované ako "pekný zachovalý stav". O závadách tohto typu tovaru rada informujem na požiadanie, pri niektorých kusoch ich však uvádzam v popise.
III. kategória - veci s vážnejším poškodením, pri oblečení ide najmä o fľaky či dierky; bežne označované ako "na donosenie". Tento tovar sa vzhľadom na vady tovaru od ostatného odlišuje výrazne nižšou kúpnou cenou. Presnú identifikáciu poškodenia uvádzam v popise výrobku.

Tovar zasielam prevažne po prevode peniažkov na účet, výnimočne na dobierku. Využívam služby Slovenskej pošty, prípadne sa rada stretnem aj osobne. Snáď každý pochopí, že ak si žiadate tovar zaslať obyčajnou poštou, v prípade, že sa po ceste vďaka dopravcovi stratí, nenesiem za to zodpovednosť. Preto sa vždy informujem ako si želáte veci zaslať a prosím o informáciu o doručení.

Verím, že všetky obchodíky prebehnú k spokojnosti oboch strán.

Prajem Vám príjemné prezeranie mojej ponuky.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

303 inzerátov

Aktualizované