Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Kežmarok    5     Profil používateľky
Dobrý deň! Som rada, že sa Vám moja ponuka páči.
Ak mi píšete otázku o tovare a ja Vám odpoviem, tak mi, prosím, aj dajte späť vedieť či o tovar máte/nemáte záujem, nech zbytočne za Vami nečakám (odpovede žiadate okamžite, ale ja sa väčšinou už žiadnej reakcie nedočkám!!!)
Ak by ste mali o niečo záujem, ale nesedí vám cena, kľudne mi napíšte, aká je vaša predstava - asi sa nebude dať spustiť zo všetkého, ale posnažím sa dohodnúť sa.
Väčšina mnou ponúkaných vecí je nepoužívaná, a teda maximálne zachovalá. Sú to veci najmä po mne - väčšinu buď po pôrode neoblečiem alebo naopak - sú mi veľké, a preto ich predávam (na ich cene sa preto rada dohodnem). Zopár vecí (najmä tie nové, s visačkami) nesadli niekomu v rodine, a preto ich inzerujeme (ich cena je preto poväčšine fixná, keďže nie sú priamo moje).
Snažím sa oblečenie čo najlepšie opísať a zmerať - rozmery sú vkľude, ak sú elastické, tak to uvádzam v inzeráte. Na otázky o každom tovare rada odpoviem, tovar späť neberiem, preto sa pýtajte na všetko, čo vás ešte zaujíma.
Poštovné pri platbe prevodom na účet účtujem podľa taríf pošty. Pošlem aj obyčajne, ale zodpovednosť preberáte vy!!! Po odoslaní balíka sa vždy kupujúcemu ozvem, aby nevznikli problémy (pri viacerých záujemcoch, atď.). Na DOBIERKU neposielam! - poďakujte nakupujúcim, ktorí si neprebrali balíky... Balíky sa snažím odosielať okamžite po prijatí platby, najneskôr však do 3 dní. Verím, že budete spokojní :-) Nika
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

76 inzerátov

Aktualizované