Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Tlmače (okres Levice)    42     Profil používateľky
Tlmače (okres Levice)    42     Profil používateľky
Dobrý den...
Ponúkam hlavne dievčenské vecičky č. 56-80 postupne nahadzujem aj vačšie ako rastieme tak vyradujeme.
Dalej nájdu sa tu aj chlapčenské veci malinko je po synovcovi a niektoré bábatkovské som si zhanala výbavičku lebo sme túžili pochlapcovi no bolo nakoniec aj druhé dievčatko :) Niečo sa tu nájde aj po mne :)

Rada odpoviem na akékoľvek otázky, takže sa smelo pýtajte. Tovar už neberiem späť, nakoľko o stave tovaru informujem vopred a jedná sa o bazár. Uprednostnujem platbu na účet a po pripísaní peniažkov hneď posielam. Tovar vymieňam len výnimočne ale keď sa mi u vás niečo hodí prečo nie.
POZOR zmena poštovného od 1.6.2019 listové zásielky zdraželi!!!
Cena poštovného záleží od váhy... napr. obyčajné poštovné 1,10€ / 1,90€ alebo doporučene 2€ / 2,80€ .... alebo balík na poštu 2,70€ alebo na adresu 3,90€. Vždy ma prosím informujte ako to chcete poslať a ked máte záujem o 1. triedu tiež treba dať vedieť, ja automaticky zasielam 2. triedou.
Prosím tiež o trpezlivosť ak by som sa vám neozívala je to pre zaneprázdnenosť nie je to ignorácia, ďakujem za pochopenie. O cene možeme diskutovať ak toho beriete naraz viacej, nie ak beriete jednu, dve veci. Pošta momentálne asi tak 2x do týždňa.

Pozrite aj bazárik sestry monikakotorova ak si vyberiete niečo aj u nej, aj u mňa môžeme to poslať jedným balíkom a šetríte na poštovnom. V takomto prípade prosím označte veci aj u nej a oboznámte ju, že by ste to chceli takto spojiť do jedného balíka. Takto skombinovaný balíček môže trvať dlhšie kým to dáme dokopy a odvážime možno aj týždeň možno kratšie. Ďakujem za pochopenie.

Želám príjemné nakupovanie a dobrú spoluprácu :)

č. účtu SK67 7500 0000 0040 0330 6695 (ČSOB)

poprosím ak nemáte internet banking a peniaze priamom vkladáte osobne v banke na moj účet tak si poprosím +0,50 lebo mi to banka strhne z účtu - ďakujem
Zobraz celé podmienky
nikulik87: Zlacnovala som potrebujem uvolnit miesto- pošta 2x / tyžden
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

622 inzerátov

Aktualizované