Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Martin    4     Profil používateľky
Milé mamičky, tovar nevymieňam, radšej premeriam ... ale až veci nad 5e _ dôvod je čas, mám dve detičky ;) V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte a pýtajte sa :) Balíčky posielam väčšinou doporučene, obyčajne len na vaše riziko, keďže pri obyčajných zásielkach nemám doklad o zaslaní. Ceny sú uvedené bez poštovného. Poštovné podľa taríf slovenskej pošty. Balíčky posielam po pripísaní peniažkov na účet. Tovar neberiem späť.
Ďakujem za pochopenie a prajem príjemné nakupovanie. :)

PS 1: vecičky, ktoré na bazár postupne pridávam, sú buď v top stave (ako nové, alebo nové nenosené) alebo min nosené vo veľmi peknom nosenom stave. Pri každom inzeráte uvediem stav. Sú čisté, opraté ale NEZEHLENE (predpokladám, že mamička ktorá si vecičky kúpi, ich bude aj tak prať pred prvým použitím) tak zbytočná robota a strata casu ;)

PS 2: ceny sú symbolické ... Drahšie veci mnou kupované (next, George, kanz, marks Spencer, lindex, zara a pod) sú približne za polovicu a menej z kúpnej ceny, nami párkrát oblečené čiže ako nové, top stav ;)

PS 3: na poštu chodím raz týždenne, poprípade sa vieme dohodnúť, ďakujem za pochopenie, pri dvoch deťoch to nie je jednoduché, veď poznáte ;)
O odpustenie poštovného má prosím nežiadajte, to neplatíte mne ale POŠTE. ďakujem za pochopenie.

Tak ešte raz, príjemné nakupovanie ;)

IBAN SK61 8360 5207 0042 0436 4066

cenník pošty:
obyč.2.tr 1,90e
dop.2.tr 2,80e
+ iné možnosti podľa dohody http://cennik.posta.sk/
Zobraz celé podmienky
ninula11: pri väčšom množstve vecičiek, dohode sa nebránim :)
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát