Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bratislava - Karlova Ves    9     Profil používateľky
Bratislava - Karlova Ves    9     Profil používateľky
Milé mamičky a budúce mamičky! Predávam tu vecičky značkové, kvalitné, väčšinou nenosené, len opraté a hlavne všetky veľmi málo nosené. Mali sme toho veľmi veľa, navyše mi deti neuveriteľne rýchlo rastú a nestíhame nosiť. Viditeľne nosené vecičky tu nepredávam. Preto verím, že budete spokojné s nákupom a KÚPU NEOĽUTUJETE. Vecičky sú vhodné aj ako darček. Naozaj:)

Prosím vezmite na vedomie, že ak kupujúca prejaví záujem o danú vec a neozve sa do 24 hodín, automaticky POSÚVAM tovar nasledujúcej serióznejšej záujemkyni! Uprednostním kupujúcu, ktorá napíše jednoznačne BERIEM! OTÁZKY rôzneho typu nepovažujem za záujem. Miery mám odfotené, preto klikajte na fotky. Ak si vypýtate poklady k platbe, potvrdenie o úhrade tiež čakám len do 24 hodín.

IBAN - SK5111000000002931120851 - Prosím, pre ľahšiu identifikáciu platby, uveďte do poznámky detail tovaru alebo vaše priezvisko.

Ceny sú uvedené bez poštovného. Poštovné si platí záujemca podľa taríf slov. pošty. Veci posielam po pripísaní peniažkov na účet. Posielam doporučene 1.tr. al. 2.tr. Obyčaj. poštovným pošlem len na Vašu vlastnú zodpovednosť. Na dobierku neposielam, vecičky neberiem späť, ani NEVYMIEŇAM a NEVYJEDNÁVAM s kupujúcou. Príjemne nakupovanie prajem :)
Zobraz celé podmienky
nmazikova: TOP STAV - žiadne obnosené veci. Poprosím Vás otvorte si fotku s priloženými mierami. Nepremeriavam dodatočne.
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

210 inzerátov

Aktualizované