Dubodiel (okres Trenčín)    9     Profil používateľky
Dubodiel (okres Trenčín)    9     Profil používateľky
OZNAM - na poštu chodím 2x do týždňa. Okrem stredy je u nás pošta otvorená iba doobeda. Vždy posielam info o odoslaní do správy v deň keď balíček odošlem. Ďakujem za pochopenie

Ahojte, ďakujem že ste nakukli do môjho bazárika. Veci sa snažím pravdivo popísať a na prípadné nedostatky upozorniť. Pred odoslaním sa snažím každú vec ešte prezrieť či zodpovedá stavu ako som uviedla. Ak sa aj tak stane že niečo prehliadnem - samozrejme sa vieme dohodnúť na riešení. V prípade otázok mi napíšte, rada odpoviem, pofotím, odmeriam - veci späť neberiem, napríklad ak nesadne veľkosť a iné. Balíčky posielam po nabehnutí platby na účet. Poštovné si hradíte sami podľa sadzieb Slovenskej pošty, ak budete chcieť zaslať obyčajne, za prípadné nedoručenie zásielky, stratu alebo poškodenie nezodpovedám. Otázky typu: je inzerát akutálny? poprosím miery a iné nepovažujem za rezervovanie si danej veci, pokiaľ si to výslovne nepožiadate rezervovať. Ak niekto ponúkne okamžitú platbu - má prednosť. Toto je bazár, predávam nosené oblečenie - takže oblečenie je aj prané a v tom prípade sa väčšinou žmolkom nevyhnem. Prosím Vás ak prejavíte záujem a neskôr si to rozmyslíte, dajte mi vedieť, že to môžem posunúť ďalej.

Na úhradu čakám 2 dni pokiaľ sa nedohodneme inak, potom posúvam ďalšiemu záujemcovi. Osobný odber je možný po dohovore - Trenčín, Dubodiel.

Je možná aj výmena v adekvátnej hodnote ale iba za veci uvedené nižšie. Prosím nenadhadzujte si ale hodnotu vami ponúkanej veci. Viem si pozrieť na nete čo daná vec približne stojí, prípadne si ju viem sama kúpiť v obchode. Ak si ju dokážem kúpiť sama v obchode lacnejšie, tak sa mi výmena neoplatí. Ide o spokojnosť oboch strán. Za čo mením:
- prenosený DVD prehrávač do auta - nemusí byť nový ale funkčný
- parfém - Hugo Boss Woman
- kancelársky papier
- lampáše - veľké, malé
- kvetináče z umelého ratanu
- regál na topánky - kovový, drevený - aj používaný
- vianočné ozdoby na stromček - biele
- vianočné dekorácia vonkajšie
- umelé kvety
V prípade, že ponúknete jednu z tých drahších vecí z môjho zoznamu a vyberiete si za menej, vieme sa dohodnúť na čiastočnej úhrade. Ďakujem.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Kľúčová farba

17 inzerátov

Aktualizované